Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nyelvbotlás volt, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyelvbotlás volt, vagy tényleg kimondta, hogy szeret?

Figyelt kérdés

Angol anyanyelvű férfivel vagyok együtt 1-2 hónapja, nagyon jól mennek köztünk a dolgok, de még egyikünk se mondta ki a másiknak, hogy szeretjük egymást. Ezen a héten viszont volt egy elszólása, de az is lehet csak nyelvbotlás volt, ezt nem tudom biztosra megállapítani. Az alábbi volt a szituáció:

Épp mortal kombatoztunk, ahol eléggé elpicsázott, mire egy ilyet szólt: “Don’t worry I still love you”. Mire ezt kimondta nagyon zavarba jött, és elkezdett ööö-zni majd gyorsan kijavította magát, hogy “I still like you”. Mivel a love és a like szó eléggé hasonlít egymáshoz az angolban, lehet csak nyelvbotlás volt, de mivel neki ez az anyanyelve erre az eshetőségre kevesebb esélyt látok, viszont nem szeretnék olyat sem bebeszélni magamnak, ami nem valós.

Mit gondoltok? Elszólta magát, vagy csak véletlen felcserélte a 2 szót?



2023. nov. 10. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Személyesen is ismeritek egymást vagy egyelőre online folyik az ismerkedés? Ha utóbbi, akkor szerintem a szerelem még nem időszerű.
2023. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Személyesen természetesen, mióta megismertem (kereken 2 hónapja), azóta minden héten folyamatosan együtt vagyunk. Minimum heti 4x találkozunk a kezdetektől fogva.
2023. nov. 10. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látnék bele ebbe a mondatba olyan sokat. Ez egy szófordulat, gyakran használják emberek félig viccesen értve, szerintem nem feltétlen jelent konkrétan szerelmet.
2023. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos, ez esetben simán lehet, hogy már érez irántad valamit. Mi a kapcsolatunk elején nagyon óvatosak voltunk a régi csalódásaink miatt, végül a párom egy tök véletlen pillanatban bökte ki, hogy "szeretlek". Egy multiban vásároltunk az ebédhez és egyszer csak kijött belőle 😀
2023. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiatalsag bolontsag, ilyenkor mdg a szavaknak nincsenek sulyai.. gobdolom 18-21 ev kozottiek vagytok.
nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!