Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismerkednétek egy olyan 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek egy olyan 26 éves lánnyal akinek még nem volt senkije és még csak egy randin sem volt sosem?

Figyelt kérdés

nov. 13. 15:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, nem lenne ezzel problémám
Igen, de csak akkor ha nagyon tetszik a lány, mert ez hátrány lenne számomra
Nem, nekem ez kizáró ok lenne
27 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában ez a tény beleférne, de az ebből levont következtetés, hogy ronda, nem
nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha tetszik, akkor persze. Az hogy nem volt senkije nekem pozitív.
nov. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Ez önmagában nálam is pozitívum lenne, de nyilván kell, hogy tetszen a lány.
nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
IGEN, miért ne?
nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
28 éves voltam, amikor megismerkedtem egy 30 éves férfival, aki még szűz volt. Sajnos, nálunk nem alakult jól a kapcsolat, hamar kiderült, hogy miért nem volt előttem senkije, antiszociális volt, ráadásul tele rengeteg gátlással és pszichés problémával, amin nem is nagyon akart dolgozni, hiába próbáltam neki segíteni. Sokan ezt izgalmasnak tartják, én úgy gondolom (nyilván a tapasztalatom miatt is), akinek ennyi idősen még nem volt kapcsolata, ott valami komoly gond lehet.
nov. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Miben nyilvánult meg az antiszociális magatartása?
nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Más férfi és más nő esetében. Nőnél előny, férfinál hátrány.
nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 Azt értem antiszociális alatt, hogy képtelen volt beilleszkedni a társadalomba. Nem voltak barátai, nem volt jó kapcsolata egyetlen rokonával sem, gyakorlatilag a szobájába bezárkózva élt. Ha ki is tudtam imádkozni a lakásból, folyton azt hallgattam, hogy mindenki minket néz. Hónapokig tartott, mire rá tudtam beszélni, hogy bemutathassam a családomnak, ott is ugyanezt csinálta, keresett egy üres szobát, beült oda, én pedig nem győztem elnézést kérni a családomtól, mert nem értették a szituációt. A szexualitása is beteg volt, hiába volt szűz, olyan dolgokat mondott, amitől rendesen kiakadtam. Pl. elmesélte, hogy gyakran fantáziál az anyjával és a húgával. (Az anyja egy leélt alkoholista volt, nem a milf fajta, bár ezt még akkor is betegnek tartanám)
nov. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8, as

Nagyon beteg, ez tényleg antiszociális.


Azt hittem aszociális de nem, ez borzalmas

nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#9 És még csak egy részét írtam le annak, ami történt. Nem is csoda, hogy rá pár évre önkezével vetett véget az életének. Sajnálom nagyon, de tényleg rettentő beteg személyisége volt.
nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!