Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem szeret, csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeret, csak egy lehetőség vagyok számára, mennyire érné meg igy belemenni?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel beszélünk és én nagyon megszerettem őt. Sokat beszélünk, sok időt töltünk együtt, ma viszont arról beszéltünk, hogy ki mit érez. Azt mondja, hogy nem tudja ő mit érez, de ha velem van sokszor gyorsan ver a szíve és mosolyog mint a tejbe tök, de nem tudja, hogy szeret e. Viszont velem akar maradni ettől függetlenül is. Rákérdeztem tehát, hogy csak azért, mert jól érzi magát velem, mert rendes vagyok vele stb, a válasza erre pedig az volt, hogy igen.. hogy én vagyok a legjobb választási lehetőség számára.

Lehet nem komoly a problémám, de nekem nagyon fáj, hogy csak így lát engem. Valaki tudna valamit tanácsolni? Nem tudom mit tegyek.. ő az első barátom:/

Én 21 , ő 24 éves

Előre is köszönöm a segítő válaszokat:(


2023. máj. 13. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el ezt a srácot, nagyon jellemgyenge. Komolyan mondom, ez már a másik olyan srác akit leírtok akin egy normális lány azonnal átlát és átlép. Hogy hogy nem veszitek észre az ilyet?
2023. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rising Phoenix ***** válasza:
Mióta ismeritek egymást?
2023. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg jellemgyenge. Én a helyedben kiszállnék. Hamar, amíg nem sérülsz.
2023. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Igazából nagyon nem régóta ismerjük egymást, csak egy pár hete. De sajnos nekem ilyen kevés idő is elég volt, hogy megszeressem
2023. máj. 13. 20:00
 5/5 Rising Phoenix ***** válasza:
Hát pár hét alatt elvárni, hogy belédszeressen azért elég erős. Legalább nem hazudik.
2023. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!