Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az, amiről álmotokban sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amiről álmotokban sem hittétek, hogy megtörténhet, mégis megvalósult a szerelmi életetekben?

Figyelt kérdés

nov. 14. 00:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Egyszer mellemsodrodott az eletben egy olyan csaj, hogy szo szerint belemfagyott a szo a latvanyra. Tepernem kellett erte, sokszor elhagyott a remeny, vegul osszejottunk. Az elso evek meseszeruek voltak (szex allandoan es mindnehol) aztan amikor mar beszelgetni is kellett volna, kiderult, hogy ultrabuta a lany. Aztan szetmentunk.
nov. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy nő, 17 évvel idősebb nálam. Sulis kölyökként kinéztem őt magamnak, aztán 25 éves koromban besétált a munkahelyemre, mint ügyfél, csodálkozott én is, ő is, hogy mit keresünk ott, majd 3 évig együtt voltunk.
nov. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Még az se jön össze amit ébren szeretnék, nemhogy az álmaim.
nov. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
Lecopot.
nov. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a korábbi sikerek után ilyen magányos leszek...
nov. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
A pasim a számba pisilt
nov. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Hogy domináns Férfi vagyok.
nov. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Nekem volt egy barátnőm, akivel 6 évig voltam és egy állat volt. Berendezést vert szét, háziállat torkához kést fogott, engem is kétszer megszúrt, rendőrök fogtak rá fegyvert és még lehetne sorolni. Ja, és vagy 3szor be is szart, abból kettő részegen volt.

Tényleg nem gondoltam volna hogy valaha ilyen mellé sodor az élet és ennyit vele leszek, szerencsére 4 éve vége.

nov. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
hogy alkalmi kapcsolatba leszek valakivel.. egyáltalán nem vagyok az a típus, de túl szerelmes voltam, hogy kihagyjam ezt a lehetőséget
nov. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Találtam végre valakit aki nem hűtlen nem hazudik és szerelmes belém.
nov. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!