Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez normális? : van, hogy...

Ez normális? : van, hogy mikor álmodok egy apró fényvillanás lesz és elkezdődik egy 2/4 másodperces jelenet,ami késöbb (kB, 1-2 hónap/nap) múlva megvalósul. De mikor felkelnék nem emlékszek rá. És mikor megtörténik ugyan olyan fehér fényre gondolok.

Figyelt kérdés
De ez nemcsak most történt egyszer volt, hogy ugyan azt álmodtam mint az egyik osztálytársam,najd elkezdtük kérdezgetni egymást és minden részlet stimmelt. Ez NORMÁLIS?!, és még sorolatnám.

2021. febr. 12. 17:09
 1/7 Grimfox ***** válasza:
76%
Ritka, de nem abnormális. Főképp a bekövetkező álom.
2021. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Ha nem emlékszel rá, honnan tudod, hogy az következett be?
2021. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Grimfox ***** válasza:
100%

Déja vu.

Avagy ha újra látsz valamit, amit már láttál, akkor az első alkalom emléke is beugrik.

2021. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es bek mondanám, hogy akkor emlékszek mindenre és olyan deja vu érzésem lesz. AKKOR UGRIK BE, HOGY EZ VOLT ÉS AZ ÁLMOM TÖBBI RÉSZÉT IS AKKOR TUDOM FELEVENÍTENI:)
2021. febr. 13. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Ijen nekemis van neha
2021. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon elterjedt, de látod ritkán előfordul.

Próbáld hasznodra váltani, vezess álom naplót.

2021. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már vezettem, de nem volt időm. Eleve tele van fantáziával a egész vagy épp, hogy annak a valósabb változatát álmodom. A legfurábbakat megjedzem. Az ilyen,, jövőbe"látósakat nem tudom kitörölni az ágyam ból. Általában röviden írom le, hogy higy is volt. Előnyömre viszont már fordítottam.


Nagyon köszönöm a válaszokat:D

2021. febr. 13. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!