Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi fér bele? Ismerkedésnél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele? Ismerkedésnél, majd szerelemben mennyit voltál hajlandó megbocsátani a másiknak? (Görbe orr, büdös száj, lábgomba, pénztelenség, mentális zavar... stb.)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nőket és Férfiakat egyaránt kérdezem!

Testi, lelki hibák, gyengeségek...

Fizikai tulajdonságok, anyagi helyzet, élet körülmények...

Szokások, kapcsolatok...

Ismerkedésnél, majd szerelemben...



nov. 14. 09:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Megbocsájtani azt hogy görbe az orra? :)

Szerintem ha szerelmes vagy, simán lehetsz elfogult a másikkal kapcsolatban és kb észre se vennéd hogy görbe az orra. Mert neked ő a legszebb.

nov. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én annyi büdös szájú embert ismerek, mindnek van párja.🙂
nov. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Megbocsájtani a görbe orrot? :D A testi hibákon nincs mit megbocsájtani, az elsőre vagy elfogadom vagy nem. Amit nem az a jelentős túlsúly, vagy bármilyen fogyatékosság, esetleg durván látható gerincferdülés


A szájszag az egy kényes dolog, kérdés mitől van, lehet csak átmeneti. A lábgombat tessék kezelni, a pénztelenség az megint lehet csak átmeneti, kérdés keres e munkát.

A mentális zavar viszont nekem nem fér bele.


Amúgy meg nem tudom mire gondolsz. Hogy rendetlen, lusta, kissé buta? Ezeket egy bizonyos mértékig simán el lehet fogadni.

nov. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Testi hibákra sosem voltam érzékeny, ha megkedveltem valakit. Tetszett már kövér, kopasz és alacsony (nálam alacsonyabb) fiú is.


Az igénytelenség viszont kizáró ok. Az undor és a vonzalom egyszerűen kizárja egymást, képtelen lennék szerelmes lenni abba, akinek rendszeresen büdös a szája.


A pénztelenség érdekes kérdés. Voltam olyan szituációban, amikor én már dolgoztam, a barátom pedig egyetemista volt, és hát kitalálhatjátok, hogy melyikünknek volt több pénze. :)) Nem jelentett gondot. Lusta, buta, tanulatlan, élhetetlen emberrel viszont nem jönnék össze. Én tanultam, sokat dolgozom, jól keresek és eszemben sincs tartósan leadni az életszínvonalamból.

nov. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam súlyozás van.


Kapok e annyi jót, amiért megéri ezt azt lenyelni.

Vagy több belőle a károm, mint a jó.


Sokmindent lenyelek ha kompenzál. Ha vmiért megéri vele lenni es így is jobb mint nélküle. Tehát nélkule csak rosszabb lenne.


Aki nelkul eyedul is jobb azokat offolom csak. Tehát akik tobb rosszat nyujtanak mint jót.

nov. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Ja amugy olyantol aki testi hibás vagy beteg stb csak gyereket védek. Ilyenekkel ha járok is esetleg, szülni soha nem fogok.

Bennem hatalmas gyerekvédelem van.

nov. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

Írjatok még!

A kérdésem megtörtént esetekre vonatkozik!

A "megbocsátás" talán nem jó kifejezés...

A görbe orr és a lábgomba csupán lehetőségek a millió variációbol.

nov. 14. 10:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Voltak olyan dolgok exemben, amit más ember "megbocsátásnak" vagy "elnézésnek" vesz, de nekem nem volt gondom velük, fel sem merült, hogy ezek miatt megalkudnék... pl. férfimelle volt, túlsúlya, sárgás fogai. Az egyetlen dolog, aminél úgy éreztem, hogy megbocsátottam, és ma már lehet, hogy nem, de a szerelem nagy úr, az az volt, amikor egyszer úgy is folytatta a szexet, hogy szóltam neki, hogy fáj (az indoklása úgy-ahogy érthető volt, mert volt, hogy száraz voltam lent akkor is, amikor kívántam volna a dolgot, és azt hitte, akkor is az van, de azért nagyon bántott a dolog, nyilván, és megbeszéltük, hogy még egy ilyen, és repül).
nov. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy leírtad!

Mit szerettél benne?

nov. 14. 11:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Intelligens, tájékozott, nagyon jókat lehetett vele mindig beszélgetni. Tetszett a humora, nem volt karótnyelt, lehetett vele hülyéskedni is / nem gondolt gyerekesnek azért, mert nem vagyok savanyú meg nem csak "felnőttes" dolgokkal szeretem tölteni a szabadidőmet. Nem volt féltékeny. Becsületes volt, őszinte. Határozott. Hasonlóan diszfunkcionális családból jött, ezért megértette, hogy nem jó a szüleimmel a kapcsolatom (és nem erősködött, hogy de pedig a család mennyire fontos és bocsássak meg). Voltak közös hobbijaink. Figyelmes volt.
nov. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!