Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek nagyhányada miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek nagyhányada miért a pénztelenségre fogja a sikertelenségét a csajozásban?

Figyelt kérdés
2022. júl. 26. 14:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Mert könyebb arra fognia mint hogy dagad disznó vagy a 13 centis fütyije a probléma.
2022. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Nahát, ez új 😀 pár éve, mikor gyikeztem, a többi macsóra fogták. 😀
2022. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
#2 az a lényeg hogy ők semmiben sem hibàsak
2022. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt látják, hogy az előnytelen külsejű és belsejű férfiaknak szép barátnője lehet sok pénzzel.
2022. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%

Mert azok a csajok kellenek nekik, akik nem is szépek kifejezetten, hanem sokat költ énekes magukra, ezért drágának tűnnek. Nem szép lányt, nem szerető társat akarnak maguknak, hanem valakit, akit lehet mutogatni, hogy nézd, én meg tudom engedni magamnak, hogy a nőm szórja a pénzem minden szarra, még arra is, amire egy igazán szép nőnek nincs is szüksége...


Nekik egy szimbólum kell, aki mellett elhihetik, hogy bejött nekik az élet. Ez nem a szerelemről szól, ez arról szól, hogy jól megmutassák a világnak... Csak ami nincs, azt nem lehet megmutatni.

2022. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%

Minden incel mas miatt sikertelen.


De az igaz, hogy ha van penz, akkor minden van, csaj is :)



38F incel

2022. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%
Én se értem miért, mert az hogy sikertelen valaki a nőknél az egy dolog, de az már sokkal cikibb, hogy csóringer... a csórókat mindenki lenézi akinek van némi esze.. a csóró ember csak lehúz, pont oda való ahol van, a porba mások cipője alá.. nem is értem manapság miért nincs már rabszolgaság az ilyen ember akinek nincs pénze (tökmindegy mire fogja) szolgának való (és a jelleme az is)
2022. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
7. Téged kellene jó mélyre zárni a föld alá. A napfényt nem érdemled meg! Hihetetlen empátia nélküli ember vagy .. Az ilyen fazonok szoktak sorozat gyilkosok lenni mint te
2022. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

Mert a csajozásban sikeres férfiak nem osztják meg velük a siker valódi titkát, hanem mindig ugyanazokat a tipikus recepteket szajkózzák:

-Legyé mágábiztos! (Mert az csak úgy megy. Nem? Elmegyek a boltba és veszek 10kg magabiztosságot.)

-Mennyé eee gyúrni! (Szoktam én gyúrni... tésztát. Faluszélen én vagyok a pék b+!)

-Járjá eee fodrászhó! (Minek? Alig van hajam.)

-Vegyé új ruhát! (Na és milyet? Focistamez jó lesz?)

-Mennyé eee ismerkedni heee! (Aha! Értem én, de mikor, kivel, hova és hogyan?)

Bárcsak ilyen egyszerű lenne az egész. Nem?! :D

2022. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

Megpróbálom tömören összefoglalni.


1. Kellően jó külsejű férfinek akkor is akad nője (sokszor a nők kezdeményeznek) ha annyira csóró, hogy a nőnek kell fizetnie és a személyisége is csapnivaló.


2. Kellően pénzes és a pénzt státusszimbólumokra költő embereknek szintén akkor is akad nője, ha csúnya, öreg és még igénytelen is. Igaz, sokszor drágább, mintha prostizna, de legalább igazi barátnő feeling és hát mihez képest drága? A 200 ezret keresőnek drágább egy kiló csirkefarhát, mint Soros Györgynek egy Ferrari, minden viszonyítás kérdése, mihez képest drága kifizetni egy sugar baby havi félmilliós-egymilliós díját. Sok embernek ettől a villájának a rezsije is több. A lány meg örül neki, mert neki meg az éves tandíja vagy a lakáshitele önrésze vagy egy luxusnyaralás ára.


3. Kellően szolgálatkész személyiségű férfinek is szintén legkésőbb azért 40 éves kora körül akad valamilyen nője, ha gyerekes anyuka is vagy ő tartja el a nőt a kevés fizetéséből, esetleg elfogadja, hogy nője van, kifelé élnek, de alig szexelnek, vagy bevállal egy poliamor kapcsolatot.


Az incelek pedig ebből csak a 3. versenyszámban tudnának versenyezni, mert az első genetikailag meghatározott, a másodiknál is számít az, hogy milyen háttérrel indultál. Többet el tudsz érni, de olyan sebességgel nem tudsz gazdagodni, hogy élni is tudj mellette. Ha a nőkre elköltöd, nem marad tőkéd, amit forgass.

2022. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!