Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon ciki? Nagyon szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki? Nagyon szerelmes vagyok egyik osztalytarsamba, ugy tunik o is szeret, legalabbis szerintem, de mikor megpprobalt megcsokolni elforditottam a fejem es azota nem kozeledett hozzam ijen ertelemben .

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem ciki!
2009. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Gondolom azt vágta le, hogy nem akarod az egészet. Neked kéne lépned, szerintem :)

16/L Honey

2009. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Majd fog. Nyugi!
2009. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nagyon megsertodott , de en nem gondoltam hogy meg akar csokolni foleg hogy kicsit szegyellosebb tipus es ott volt a tanarunk is a teremben
2009. júl. 16. 22:25
 5/13 anonim ***** válasza:

legközelebb csókold meg;) te is akarod vagy nem?:)

lehet megijedtél:)

2009. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

persze hogy akarom , es nem ijedtem meg csak lattam hogy ott a tanar es akkor gondoltam hogy jobb ha csak megpuszil , mert kicsit ciki lett volna ..

de remelem nem tart sokaig amig rajon hogy nem akartam megserteni

2009. júl. 16. 22:32
 7/13 anonim ***** válasza:
kérj tőle bocsánatot ...
2009. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
mondd el neki is azt,amit most nekünk utoljára írtál és,hogy akarod:) ha jófej meg fogja érteni:)
2009. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mar elmondtam es azt mondta , hogy ot nem zavarta volna a tanar es hogy nem akartam hogy megcsokoljon es azert fordultam el vagyazert mert csak magammal torodok es en szegyeltem magam a tanartol , es hogy nem torodok az o erzeseivel , de en nem szeretnem feladni ... mivel nyerjem meg ?
2009. júl. 16. 22:39
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

hát akkor elég buta:S mondd meg neki, hogy ha ő így látja és ha nem képes megérteni, hogy neked kellemetlen tanár előtt csókolózni,akkor ő nem akarja ezt eléggé... mond el, hogy tényleg sajnálod, de nem fogsz többet bocsánatot kérni.

nehogy már egy olyan után fuss,aki nem ért meg..... meg amúgy is, milyen alapon mond neked ilyeneket... :o

amúgy előző voltam:)

2009. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!