Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tudat alatt nem szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tudat alatt nem szeretnék még beleszeretni másba?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ért véget egy hosszú kapcsolatom (közös megegyezés, tudtuk, hogy mi volt a baj, de zavart, hogy nem próbáltuk megoldani). Nagyon összetörtem, borzasztó fájdalmas volt az első hónap. Aztán találkoztam valakivel akivel nagyon jó volt az együtt töltött idő, vágytam rá, felizgatott minden téren (bár az együttlét nem volt olyan amire számítottam). Azonban a szívem mélyén még vártam, hogy az exem újra képbe kerüljön. Majd pár hét múlva már úgy tűnt, hogy nem foglalkoztat az exem, elkezdtem jobban vonzódni az illetőhöz, azonban vannak napok amikor visszaesek a szakítás utáni időszakba. Azaz újra elkezd hiányozni az exem, de tudom, hogy ennek így kellett lennie. És ilyenkor mindig próbálom ellökni a férfit magam mellől, és keresem benne a kis hibákat. De van amikor meg hiányzik és nagyon szeretnék vele lenni. Úgyhogy nagyon össze vagyok zavarodva. Tudom, hogy a kapcsolatot meg kell gyászolni, szerintem én ezen a szakaszon végig is mentem, de lehet nem teljesen, de nem szeretném elveszíteni azt az embert akivel megismerkedtem. Mit tegyek? Valakinek már volt hasonló élménye?


25/L



nov. 16. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Mond el neki mi van benned és ennyi meg érti
nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legyél korrekt az új kapcsolatodban és mond el mi a szitu...

Tartok tőle te érzelmileg még egyáltalán nem vagy túl az exeden és az új kapcsolatodba csak fél szívvel ugrottál bele, nem vagy igazán szerelmes, csak egyfajta pótlék, hogy ne legyél egyedül, önbecsapási "kényszerből" mentél bele hátha feledteti. Látod, hogy nem... csak szívatod a szerencsétlent.

Az igazi majd az lesz aki mellett eszedbe sem jut az exed, akiről úgy érzed mindenben túltesz az exeden, aki mellett azt érzed "de jó hogy nincs az exem mert így össze tudtunk jönni".

nov. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából még nem jöttünk össze, mondván, hogy én egyelőre nem szeretnék komoly kapcsolatot. Ezt a férfi meg is értette és egy percig sem erőlteti. Valahol megállapodtunk abban, hogy amíg nem tiszták az érzéseim barátság extrákkal kapcsolatban leszünk, aztán ha részemről úgy alakul csak akkor lépünk párkapcsolatba. De se ő se én nem “keresgélünk” másokat.
nov. 17. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!