Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után mondtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mondtátok ki/írtátok le először a párotoknak, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Két-három hét után nem furcsa ennyire erős jelentésű szavak használata, ráadásul akár napi szinten? Vagy létezik ennyire erős egymásra hangolódás és érzelmi bevonódás ilyen rövid idő alatt is? Nekem még ebben nem volt részem, de egy barátomnak ilyen jellegű kapcsolata alakul.

nov. 16. 23:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
3,5 hónap után. Ekkora mondta, h ő nem szeret. Sohatobbe nem fogom senkinek először kimondani az biztos.
nov. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Akár létezhet is, meg olyan is aki érzelemfüggő és két pislogástó képes fülig szerelmes lenni.
nov. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Fhu, nem leszek romantikus. Laza barátságból lett szexkapcsolatunk, majd egymásba szerettünk. Egy nap kicsit több borocska csúszott le, megfogta az arcom, és közölte, hogy “tudod, hogy szeretlek”. Mire én nyugtáztam egy “ja asszem én is téged” mondattal. Majd vissza akart ülni, de a szék mellé sikerült, majd az asztal alól próbáltam felsegíteni, de nem ment, szóval mellé fekve röhögtem. Jaaa minden esetre azóta is együtt vagyunk.

Én is azt gondolom, hogy a szerelem nem a semmiből terem. Közösen töltött idő és élmények kellenek, komolytalan, ha még nem is ismer, és benyögi.

nov. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Létezik. De ott van a másik lehetőség is, hogy csak beetet. Figyelni kell mit tesz érted, a szöveg önmagában semmi.
nov. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

1-2,5 hónap után kb.

Sokat érdeklődött utánam és beszéltünk. 2 éve együtt. ❤️

nov. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon odaadó, figyelmes, empatikus, szinte mindig meglep apró gesztusokkal, ajándékokkal, egyéb meglepetésekkel.
nov. 16. 23:59
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
7 hónap után mondta először, hogy szeret. Ekkor már négy hónapja együtt éltünk.
nov. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Van akinél első nap kimondtuk, ez változó, de a legtobb 3 hónap volt, mert az laza kapcsival indult. Akkor se kellett volna neki(annak aki használ csak) viszontmondanom .(mert ő csak azért mondta hogyvszeret es járjunj hogy ne lehessen normális barátom, ne lépjek le, ezért elkezdett kapcsolatot generálni hazugul)
nov. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik. Persze ez nem az a "most azonnal meghalnék érted ha kell" érzés, hanem az a rózsaszín imádat, de ez az alapja a kapcsolatoknak, ebből lesz később az a szerelem, amire te is gondolsz, majd a szeretet. Úgyhogy igen ez kialakulhat hamar. Két hét után mondtuk egymásnak. Az első válaszoló helyzetét átérzem, én is mondtam már hamarabb és ráb.asztam, azóta se mondtam ki elsőnek. Amúgy meg is halnék ha fél vagy egy évig nem mondaná nekem a párom :D
nov. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%

Exem elég hamar, pár hét után és nem is tudtam hova tenni. Nem is ismert még.


A mostani párom 3 hónap után mondta, de mi elég intenzíven voltunk együtt, addigra már azért kapott rólam egy képet. Én is akkor momdtam neki, hogy szeretem. Nem akartam elsietni, de szerintem Ő sem. Előtte csak annyit mondott párszor, hogy imád. Az ugyan hasonló, de nem az.

nov. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!