Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő múlva mondtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő múlva mondtátok párotoknak, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
Mikor összejöttetek, mióta ismertétek egymást, és mikor összejöttetek, mikor tudtátok azt mondani a másiknak hogy szeretitek?

2016. okt. 21. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2 hét után.
2016. okt. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát én már pontosan arra nem emlékszem igy 5 év után de kb 1 hónap után.
2016. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom néhány hónap vagy egy-két év után. Szomorú, ha az idióta hollywoodi filmek hatására ELVÁRÁS lett ezeknek a szavaknak a kimondása a legtöbb NŐ szemében.


Amúgy 6 éve vagyunk együtt, eddig egy gyerekkel és eddig még kibírta a kapcsolatunk, hogy nem mondogatjuk ezt hetente egymásnak.


Tudom a nők nagyon szeretik a szimbólumokat, mint a szeretet kifejezésének módjait (legyen az szóbeli, tettbeli vagy eszközös). De én inkább maradok akkor már az ölelésnél vagy egy csokor virágnál, mert csak a populáris kultúra utóbbi évtizedekbeli hatása miatt ilyet követelni olyan erőltetett.

35/F

2016. okt. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3. Randin, amikor összejöttünk
2016. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Talinál, fél óra után tudtuk, ránk szakadt a nagyfeszültségű vezeték. Viszont, olyan talán nem is volt, hogy szeretlek, járjunk, stb. Kezét sem kértem meg, csak úgy össze házasodtunk.
2016. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Legutóbb olyan 2 hónap telt el, de sajnos ahogy növekszik a csalódások száma egyre nehezebben mondom ki..
2016. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
3as: azért kíváncsi lennék a feleséged véleményére is, erről. Nem nagy dráma, ha hat év után képes vagy kimondani valakinek hetente, hogy szereted. Az, hogy neked ez problémát jelent, szerintem sokatmondó. De a keménykedéstől sem férfiasabb, sem érettebb nem leszel, viszont a lelki problémád egyre nyilvánvalóbb. Aki fél ettől a szótól, az sérült. Nem gondoltál még erre? Miért ijesztő számodra? Főleg egy ennyire stabil kapcsolatban?
2016. okt. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Nem nagy dráma, ha hat év után képes vagy kimondani valakinek hetente, hogy szereted."

Erről őszintén nem tud más eszembe jutni, hogy túl sok volt a romantikus film neked. Kik mondogatják állandóan szavakkal, hogy szeretik a másikat? Mondom, ez szerintem csak a filmes világban létezik hogy mindenki és ilyen gyakoriságokkal.


"kíváncsi lennék a feleséged véleményére is"

Én meg nem, mert jól megvagyunk. És szerencsére ha van véleménye, majd megmondja.


A többire pedig annyit, hogy mi az hogy "ijesztő"? Érted a lényegét annak amit írtam? Nekem eszembe sem jutna ezt kimondani. Ez a kérdés pont olyan, hogy "Miért nem mondod ki hogy szeretsz?", mint hogy "Miért nem jut eszedbe napi szinten a tengerimalacod ami 3-6 éves korodban volt?"

Mert csak. Mert nem. Mit nem lehet érteni hogy nem minden ember egyforma és bizonyos dolgok más embereknek nem egyforma hasonlóan fontosak az életben? Nem "félek" a szótól, hanem "leszarom" a szót. Eszembe sem jut.

Ez csak egy modernkori női baromkodás és elvárás a legtöbb embernél sajnos

2016. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8as: hát igen, ezért nem vagyunk mi egy pár. 6 év házasság és két gyerek mellett mondom én is, hogy ez bizony fontos. És nincs köze a romantikus filmekhez, hogy ha mersz szeretni valakit, szavakkal is. Azt gondolom, hogy érzelmi intelligencia kérdése, hogy meglásd, mire van szüksége a másiknak. A feleséged talán nem igényli (én úgy gondolom, hogy csak elfogadott ilyennek), de mivel ilyen stílusban nyilvánulsz meg, gondolom szóba sem hozná. Mert minek, teljesen felesleges. Karikatúra lenne a szádba adni. És igaza is lenne. A férjemtől őszintén hangzik, heti többször és nem kértem rá. Viszont örülök neki, mert látom, hogy meg mer nyílni, szóban is, írásban is. Nem érzi ettől magát sem színésznek, sem majomnak. Mert nem is az.
2016. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ez csak egy modernkori női baromkodás "


Na igen, ez itt a probléma. Még ha minden másra mondanád, virágcsokorra, ajtónyitásra, stb. még érteném is, de arra, hogy megmondd a másiknak, hogy szereted? Hát ha neked ez modernkori és baromkodás akkor tényleg nem lehet mit mondani rá. Nem lehet, hogy azért nem jut eszedbe mondani és azért reagálsz ilyen agresszíven a témára, mert nem szereted és ezért kényszer kinyögni? Mernél őszintén felelni magadnak erre a kérdésre? Mert én ezt érezném, ha a férjemnek hat év után sem jutna soha eszébe kimondani. Félelmetes lenne, hogy ennyire le se szrja. Ez fontos.

2016. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!