Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyobb az esélye, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb az esélye, hogy egy intenzívebben induló kapcsolatban nagyobbat koppan az ember a kezdeti, pár hónapos intenzív szakasz után?

Figyelt kérdés

Volt már olyan kapcsolatom, ami erős szimpátiával indult, de talán nem volt rózsaszín köd és igazi szerelem. Így viszont a későbbiekben sem volt olyan nagy "zuhanás", amikor ez a kezdeti időszak elmúlt.

Most viszont épp egy olyan kapcsolatom van alakulóban, ami olyan intenzív, mint még soha eddig az életemben. Vonzódunk egymáshoz akár külsőre, akár belsőre, már-már hihetetlen a sok közös tulajdonság. Tényleg nagyobbat lehet koppanni egy ilyen kapcsolatban, ha elmúlik a kezdeti időszak?



nov. 17. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobbat, de nem törvényszerű. Lehet át alakul szeretetté és meg lesztek jó sokáig is.


Nem kéne idealizálni a másikat, elragadtatni magadat, amit könnyű írni, de hát nem is lehetetlen végrehajtani.

nov. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberek nem kezelik jól azt, amikor felszáll a köd. Nem véletlen, hogy az első nagy vízválasztó általában a 2 év. Addigra kiismered a párod, előjönnek a negatív dolgao, taláne együtt is laktok már, nem olyan varázslatos. Én úgy gondolom a saját tapasztalatom alapján, hogy a lila köd vége nem kell, hogy koppanás legyen. Ideális esetben egy mélyebb összetartozás lesz belőle. Nem friss az én szerelmem sem, de évek után is megvan az érzés, sőt, erősödik. Csak sokan szerintem inkább pattannak, amikor az első rosszabb időszak beüt.
nov. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%

Én úgy látom ez főleg attól függ, mennyire volt őszinte a két fél egymással.

Ha tényleg megtaláltátok egymást és valóban ugyanolyanok vagytok, akkor az csodálatos tud lenni, és valószínű nem nagyon lesz semmilyen koppanás, hiszen tökéletesen összetartoztok.

Viszont ha egyikötök, esetleg mindketten túl sokat ferdítettetek (akár akaratlanul is szépítve vagy igazodva a másikhoz), és így jött létre ez az illúzió, abból már lehetnek koppanások, amikor beköszönt a valóság.

És persze van egy harmadik opció, ami a leginkább drámai.

Amikor úgy vagytok valóban hasonlóak és azonosak, olyan dolgokban is, amik sajnos nem kompatibilisek egymással. Mert vannak ilyen emberi tulajdonságok, amik a hasonlóság elvén is folyamatos összecsapásokat eredményeznek, és sajnos idővel kioltják egymást, főleg ha a két fél nem is törekszik a kompromisszumra. Bár van amikor nem is tud, hiszen pont ez is az azonosságuk része, hogy amiben azonosak, abban sajnos nem annyira létező dolog a kompromisszum. Ez a harmadik opció lehet kicsit zavarosan hangzik most, de abban biztos vagyok hogy aki járt már hasonló cipőben, az nagyon is átérzi amiről beszélek.

nov. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!