Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Számotokra melyik szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra melyik szerelem intenzívebb, erősebb, jobb?

Figyelt kérdés

1.: Ha ő nem viszonozza, nem jön veletek össze, max csak hülyít, ti meg szenvedtek, reménykedtek, küzdötök, nem tudtok másra gondolni, akár évekig is elhúzódik a dolog.


2.: Könnyen megszereztétek, szerelmesek vagytok egymásba, van sok közös program, minden nap beszéltek, tehát egy rendes kapcsolat küzdés nélkül.


Kort és nemet is írjatok!


2016. márc. 30. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Ez most komolyan egy kérdés? Egyébként nyilván a 2-es. Amúgy sem vagyok oda a drámáért, meg a játszadozásért.

25/n

2016. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

MindkettõBen volt részem és határozottan a 2. Nincs annál jobb érzés mikor viszont szeretnek.

19 L

2016. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Az első nem szerelem számomra, hanem rajongás. Teljesen kiegyensúlyozatlanak az erőviszonyok.

A másik teljesen idealisnak hangzik játszmázás nélkül.

Viszont minden kapcsolatban kell erőfeszítést tenni, az elsőben csak te stakadsz meg, a másodikban pedig mindketten tesztek a működésért. Egyértelműen a másodikat választom.


25/N

2016. márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi a jó az elsőben? Miért választaná bárki ezt?


2, nyilván. 29F

2016. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is a 2., de higgyétek el ismerek olyanokat akiknek az 1. változatkor sokkal intenzívebb az érzés...
2016. márc. 30. 12:05
 6/14 anonim ***** válasza:
1- jobb ,mert nem szeretem azt ami könnyen jön,szenvedek még érte
2016. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet ilyen végletesen gondolkodni, csak mert nem jön össze veled könnyen, valaki zárkózott, nehezen adja magát, még nem azt jelenti, hogy hülyít, egy kapcsolatban igenis meg kell küzdeni egymásért, kapcsolat küzdés nélkül nincs, ahogy az élet se így működik, hogy megszereztem aztán élünk boldogan holtodiglan és szülök neki egy halom gyereket. 26L
2016. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha van szerencsém a második verzióhoz éppen, az nálam nagyon is intenzív tud lenni. Az exem is ezt mondaná mellesleg. De azóta nem volt olyan, akivel ez meglett volna kölcsönösen. Kölcsönösség nélkül meg nincs értelme kapcsolatnak. Szóval lehet, hogy lett volna lehetőségem összejönni férfiakkal azóta is, sőt, biztosan tudom, csak pont az hiányzott, hogy részemről nem volt meg az érzés.


31 éves nő vagyok egyébként, nem kell minden áron kapcsolat, csak ha úgy alakul, hogy kölcsönösen egymást akarjuk valakivel.

2016. márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az egyesben nincs semmi jó, az inkább "betegség" egy idő után.


"egy rendes kapcsolat küzdés nélkül" - Ilyen meg nem létezik, legalábbis nem hosszú távon :) A kapcsolat ápolása nélkül a legnagyobb szerelem is totál kihűlhet.

2016. márc. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én most az elsőt élem át, személyiségfüggő, akinek az 1.intenzívebb, annak a szabadság igénye, vagy egyéb okokból meg kell küzdeni a másikért, nálam eddig ez a legintenzívebb, de nem szándékosan alakul így.27N
2016. márc. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!