Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Évek óta tartó barátságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta tartó barátságból szerelem? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem érezni valamit a férfi felé. Ő ezzel nem tudom hogy van, lehet, hogy csak barátként kedvel. Nőként ki tudok ebből vajon törni?


Szerencsére nem vagyok csúnya. Van jó pár jelentkező, de senki sem érdekel, csak ő. Viszont ez nyilván nem elég, mi kell még hozzá, hogy észrevegyen, mint nőt?


Érdemes egyáltán ebbe belevágni? Van olyan itt, akinek sikerült, és olyan, akinek nem? Mindkét oldalt szívesen meghallgatom.


nov. 17. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem voltak rá jelek, hogy akar tőled többet akkor értelemszerűen nincs esélyed (max szexre).
nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős.
nov. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van, akiknél ez összejön. Nekem két párkapcsolatom volt, mindkettő hosszú időn keresztül tartó barátság után jött létre, és mindkettő óriási bukás volt. Szóval én nem javaslom. 26F
nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan akinek bevallottan nőként, hogy tetszik.Jobb ha nem teszed..a barátság rovására ment
nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kérdező, sikerült valami azóta? En nem adnám fel. Hány évesek vagytok?
dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!