Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól tettem, hogy azért mondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy azért mondtam nemet a szerelemnek mert győzött a tudatosság hogy úgyse működne ez a kapcsolat? Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel hihetetlen megvan a közös hang szimpátia, tett jeleket is hogy többet szeretne irántam, de mondtam neki hogy egyszerűen nem érzek szerelmet, többet csak barátságot, ami persze nem igaz de így úgy érzem hogy még ha fáj is most sokkal jobb mert olyan típusú nő hogy tudom hogy hosszútávon ez biztos nem működne
nov. 18. 10:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon bolond vagy, rosszul tetted. Ilyen szerelem az ember eletebe 20 evente adodik csak.
nov. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy nem működne, akkor mi a kérdés? Általában minden kapcsolat úgy indul, hogy fene nagy az összhang, aztán kiderül, hogy mégsem.
nov. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"mondtam neki hogy egyszerűen nem érzek szerelmet, többet csak barátságot, ami persze nem igaz"

Miért hazudtál neki? Miért szabotálod a saját boldogságod lehetőségét?

nov. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha előre tudod h n múködne, azt jelenti olyan jellembeli, latásmódbeli v egyéb különbség van kettőtök között, amit te n tudsz tolerálni. Uh lehet reális a döntésed. Csak az a kérdés, akkor mibe tudtál beleszeretni.
nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert, milyen típusú nő?
nov. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy más mintát hoztál otthonról, és csak idő kéne, hogy elfogadd és megszokd az újat, ha jobb.
nov. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
5. Még a külsőségekre és szexualitásra helyezi a hangsúlyt állandóan cicomázza magát és szépítkezik, eléggé felszínes szerintem, én meg sokkal értelmesebb még érzéki vagyok. Nem a szexualitásra helyezem a hangsúlyt hanem az érzelmekre
nov. 18. 10:40
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem tetted jól.

Mondjuk az, hogy egyik pillanatban a hihetetlenül nagy harmóniáról hadoválsz, utána meg arról, hogy milyen felszínes, háát... lehet, hogy talán tényleg jobb. Éretlen vagy egy kapcsolathoz, és nem mellékesen beképzelt is.

nov. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Szóval, aki ad magára és szépítkezik, az felszínes, nem lehetnek mélybb érzlmei és nem alkalmas komoly kapcsolatra. Aha, értem.

Szerintem teljesen jól tetted, sokkal jobbat érdemel a csaj.

nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#7 semmi baj nincs ha valaki a szexualitására is figyel
nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!