Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jó vagy rossz dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó vagy rossz dolog a tudatosság az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Én nagyon tudatos vagyok társkeresésben és méghozzá férfiként. Volt nem egyszer olyan hogy tetszett vonzó volt számomra például egy jóval fiatalabb lány, de a korkülönbség miatt tudtam hogy hosszú távon ez nem működne ezért visszautasítottam még ha nagyon fájt is azt mondtam csak barátságot érzek iránta, ami nyilván nem igaz, azóta is barátok vagyunk, már kezd elmúlni a vonzalom valamiért de hosszú ideig rossz volt, de tudtam hogy ha összejövünk akkor az nem működött volna, lefeküdni meg abszolút nem akartam vele mert nem ilyen típus vagyok
2023. nov. 1. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Lőtéri kutyust talán érdekli.
2023. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog nagyon, úgy kéne ismekednie mindenkinek.
2023. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Másodikkal egyetértek. Megette a fene a sok királylányt.


F, 39

2023. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Jó dolog, de önmagában kevés.

Például én ügyesen ki tudom szűrni azokat, akik rendben vannak mint férfi és ember is, a családjuk és még a barátaik is, az egész életük rendezett, és megalapozottan feltételezhető, hogy nem lenne gond velük kapcsolatban. Nincs belőlük sok, de akad azért. CSAKHOGY: semmi vonzalom. Innentől pedig megeheti a fene a tudatosságot...

2023. nov. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"CSAKHOGY: semmi vonzalom. Innentől pedig megeheti a fene a tudatosságot..."


De a vonzalom az később ki tud alakulni jöttem már úgy össze, hogy abszolút nem volt vonzó számomra, de nagyon szimpatikus volt, nem volt benne hiba és a sok beszélgetések, az együtt töltött idők kialakítottak vonzalmat

2023. nov. 1. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy érett valaki elismeri, hogy szükség van erre.
2023. nov. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te most leírtál egy minimumot. Azt hittem alapnak számít, hogy átgondoljuk kivel állunk le.
2023. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ugy szoktam lenni klismerkedeskor es kapcsolatok elején hogy nem engedek be senkit az életembe csak fokozafosan úgy, ahogy ő fokozatosan alapozza a bizalmam.


Pl eleinte nyilvanos helyen randizok nem adok ki szemelyes adatokat.

Aztán ha lesz belőle akár szex pl nem adom ki a lakhelyem.

Aztán ha nem hagyott még el és huzamos tartós a kapcsolatunk a lakhelyem meg alapokat már tud de pl nem mutatom be senkinek.

Addig nem is erőlködöm erzelmekkel sem amig a másikbol ez nem is jön.


Aztán nem is tervezek max csak remenykedek abban hogy komolyodik az egész.

Aztán ha szerelmes is be is mutat bárkinek velem jár akkor én is megnyílok ilyen irányban.

De nem tervezek pl házasságot.


Valójában én mindig a partnerrelpárhuzamban nyílok csak meg vagy nem.


Volt már nekem is akit helyből elutasítok ezek a nőcsábász alfák pl. Tetszene vonz is akarom is de kontrollálom magam mert viszont sírni nem akarok a vègèn.

2023. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!