Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves nőtársak, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nőtársak, ti hogyan tartjátok kordában a chat-es beszélgetéseket ismerkedéskor, hogyha sokat dolgoztok?

Figyelt kérdés

Nőként sokat dolgozom, főzök, csinálom a háztartást, tornázom, ápolom magam, stb, nem tudok mindig chat-ben lenni.

Rengetegszer tapasztaltam azt is, hogy sok 30as férfinak csak dumatársra van szüksége (önbizalom növelésre); minden idegen férfival nem tudok chat-ben lenni állandóan.

Nagyon szépen köszönök minden hasznos tanácsot.



nov. 20. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Nem is kell, annyi időt tölts ezzel, amennyit rá tudsz szánni. Senkinek nem tartozol beszámolóval az időbeosztásodról.


Én szerencsés helyzetben voltam, mert amikor ismerkedtem, akkor is tudtam chatelni, lévén hogy számítógépes munkám van és mindig nyitva volt a chat, tehát ha írt valaki, hamar tudtam válaszolni, miközben a munkámat is rendesen el tudtam végezni. Így van ez most is, bár már csak a párommal és a családdal chatelek 😊

nov. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem is csetelek senkivel. Élőben ismerkedek, élőben élek.
nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell annyi pasit talonban tartani ,Ha mindenkinek visszairnèk nekem is titkàrnő kellene hozzà.

Így csak 2-3 a limit.

nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Miért gondolod, hogy állandóan csetelned kellene?
nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 chat is élőben van, nem pedig hol állapotban.
nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"minden idegen férfival nem tudok chat-ben lenni állandóan"


És mi lenne a célod azzal, hogy folyton idegen férfiakkal chatelj?


A kérdésedre válaszolva:


Nagyon egyszerűen. Kivételes esetben chatelek bárkivel is. Ha egy férfi ismerkedési szándékkal teszi, és kölcsönös a szimpátia, akkor ha 1-2 héten belül nem hív el randizni, akkor tudom, hogy nem gondolja komolyan, így részemről véget vetek az írogatásnak.


Mással meg minek chatelnék?


Tényleg nem kötekedésből, de igazából nem értem a problémádat.


Neked mi a célod a chateléssel?

nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!