Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális az, ha büszke vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha büszke vagyok arra, hogy a barátom nagyon fiatalnak néz ki és a barátnőim azt hitték szinte korunkbeli?

Figyelt kérdés

A barátom 30 éves, én pedig 21. Múltkor bemutattam a legjobb egyetemi barátnőimnek és külső alapján mind azt hitték, hogy 22-23 éves, esetleg a beszéde érettségéből gondolta egy valaki, hogy 25. Jó a genetikája is, mert az anyukája és a nagypapája is nagyon fiatalnak néznek ki a korukhoz képest (10-15 évvel fiatalabbnak), de nagyon egészséges életet is él, 6 éve egy korty italt sem iszik és másban is egészséges.


Nekem ez a tulajdonsága valahogy nagyon imponál és nagyon tetszik rajta. Ez normális érzés? Más is érzett már ilyet?


máj. 1. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Olvass több Tibi atyát és rájössz hogy az alkesz nőgyűlölő a tuti választás.


Vagy most csak dicsekedni jöttél, mert a kérdésednek ezen kívül nincs valódi értelme.

máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje ismeritek egymást? Hogyan, milyen körülmények között történt az első találkozás?


Hogyan alakult ki a párkapcsolat? Azonnal vagy időbe tellett, amíg a barátság vonzalommá érett?


Ha még csak pár hónapos a kémiai felüdülés érzése, akkor sok minden változhat. Rengeteg féle élethelyzet adódhat. Mindent ki kell próbálni!


Szerencsésebb mindenhez fiatalon hozzászokni, ami az élettel jár. Mekkora időintervallum volt a legtöbb, amit egyhuzamban együtt töltöttetek?

máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik normális ember ne örülne neki, hogy a párja egészséges? Persze, hogy normális.
máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Mások szerint is a kérdező hagy némi kivetnivalót maga után?
máj. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az egyik baratnod szerint aki mar itt az oldalra azt gondolja hogy a pasid lekorlatoz es teged mert egyfolytaban vele kell lenned es mindig megy utan mindenhova mint egy pincsi , még a budira is.
máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!