Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tegyem túl magam azon,hog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam azon,hogy ennyire átvert?

Figyelt kérdés

28 vagyok, tehát már régen nem tini. Mindig is a mély kapcsolatok(baráti és párkapcsolati) híve voltam. Sose szerettem a felszínességet. Egyéjszakás kalandom sem volt.

Ez a srác most rendesen felültetett. A szívem,lelkem kinyitottam felé, ahogyan ő is. Csomó programot csináltunk. Le is feküdtünk. Ahogy ő,meg én vélekedtünk, még sose volt ennyire jó senkivel előtte. Majd 2 napra rá közölte,hogy van más a képben... És hogy ez részéről nem lecserélés,csak megtörtént,fogadjam el.

Itt tartunk,hogy nem nézzük a másikat, mit okozunk? Hogy lehet ennyire rondán átverni egy embert,akivel építgetitek a kapcsolatotokat?

Bipoláris zavarral küzdök, azóta mély depresszióban vagyok, igazából 1 falat nem megy le a torkomon 1 hete.

Nem tudom,mit tegyek. Az értéktelenítés valahogy az életem keresztje. Pedig én minden ember felé szívem legnagyobb szeretetével állok. Mit tegyek,hogy könnyebb legyen?😭



nov. 20. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az idő fog majd segíteni. Ahogy telik és távolodik az esemény. Tapasztalat.
nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

"2 napra rá közölte,hogy van más a képben"

A szívem,lelkem kinyitottam felé, ahogyan ő is.

Volt két boldog napod.

Így fogd fel.

nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ő előtte is volt életed, nem erdemelt meg téged ! Sokkal jobb vagy nála, és jobban is jartál, hogy nem evekig használt majd dobott el.

Tudom most nehéz, de majd rájössz .

Ő semmit sem ér !

nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez az élet velejárója, hasonló velem is történt, mint ahogy sokakkal. Sok csalódás van, nem könnyű megtalálni az igazit, de meg lehet.

Szerintem nem tudsz mit tenni, hogy könnyebb legyen, a jót és a rosszat is át kell élni, az élményeket fel kell dolgozni, meg kell emészteni. Az idő tényleg segít. Bár ilyenkor még nehéz elhinni. Nem kell ahhoz bipolárisnak lenni,hogy ez fájjon, ez mindenkinek fáj,aki tud szeretni.

nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szakember segített egyszer, és nagyon jó volt, 4 alkalommal voltam nála, és sokkal jobban lettem. Nem tudom, te mennyire vagy padlón, én nagyon ott voltam. Sok férfi volt az életemben, de ő volt az egyetlen, aki ennyire nagy hatással volt rám. Engem is mondhatjuk, hogy átvert, bár én tudtam, hogy van neki más, de azt mondta otthagyja, majd egyszercsak kiderült, hogy terhes tőle a másik nő...
nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Meg kell tanulni elfogadni a váratlan helyzeteket és képesnek kell lenni tanulni belőle, hogy a jövőben elkerüld. Ahogy feljebb írták, úgy is felfoghatod, hogy volt 2 jó napod és milyen jó, hogy ilyen hamar kiderült nem passzoltok!


Nem szabad egy személytől ennyire függni, szükséges hogy legyen saját értékrended, életed, ami nem dől össze amint elveszítesz valamit, valakit.


Megértem, hogy fáj, mindenkiben mély nyomot hagy az első szerelem, de az idő segít feldolgozni és a jövőben könnyebben kezeled majd az ilyen helyzeteket. Hogyha nincs családod, barátaid akik támogatnak ebben a nehéz időben és egyedül úgy érzed nem tudsz megbírkózni a fájdalommal, keress egy szakembert!

nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig én minden ember felé szívem legnagyobb szeretetével állok."

Ezt azért ne csináld többet. Előtte jól teszteld le, mert sokan megtévesztésre hajtanak direkt. Sok mindenben össze kell illenetek azért.

nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!