Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit fél éve ismerek. Eleinte nagyon utáltam és rosszul voltam tőle ha megláttam. Ez végül csillapodot és semleges lett a részemről. Viszont kb 1 vagy másfél hónapja szerepelt az egyik álmomba. De tudom miről szólt de benne volt fixen. Azóta jobban keresem a társaságát, többet beszélgetünk hülyülünk. Azt vettem észre az elmúlt hetekbe hogy hiányzik, várom hogy láthassam. Ez lenne szerelem? Vagy mi ez? Hozzá kell tenni hogy a lány külsőleg nem az esetem. Valamint hogy eltudnék képzelni vele egy kapcsolatott

nov. 21. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Kicsit olyan "most nincs jobb dolgom" érzés kapott el.

Szerintem szimplán szimpatikus neked.

nov. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felnőtt párkapcsolatok?
nov. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem
nov. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ajjaj nekem is egy álommal kezdődött :D


Volt egy osztálytársam akivel olyan semleges volt a viszonyunk nem is jó de nem is rossz. Majd azt álmodtam hogy egy pár vagyunk. Furcsán éreztem magam amikor felkeltem, de mondom tök mindegy most úgyis épp beteg nem jön suliba. Hát jött. És nekem onnantól csak egyre nagyobb volt a szerelmem iránta. Rossz vége lett amúgy :D De tényleg nem gondoltam bele abba soha hogy összejöjjünk mert nem jött be egyáltalán és nem is nagyon ismertem.

nov. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem.
nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!