Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok sok fiút követnek instán és hasonló helyeken?

Figyelt kérdés

Észre vettem hogy a barátnőmnek nagyon nagyon nagyon sok fiút követ és félek hogy megcsal mert már egyszer megcsalt..

És azt mondta nem ír fiúkkal se semmi viszont nagyon sok fiút követ

Miért van ez a lányoknál ha van barátjuk is?

Köszönöm a válaszokat előre is

Életkort és nemes írd oda legyszives..


nov. 22. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
nov. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te miért nézel meg más nőt mert van barátnőd? Mindent a szemnek :D

Attól függetlenül mennyit követ amúgy, simán megcsalhat újra. Akkor is ha csak csajok lennének az instáján. Majd élőben bepótolja...

Én addig örülök ameddig nyílt lapokkal játszik és "csak" ez a bűne. Akkor paráznék ha gyanúsan ügyelne a dolgokra... ;)

nov. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az alapján amit elmondtál a barátnőd úgy játszik veled mint macska az egérrel. Lehetne vitatkozni arról, hogy a megcsalás valóban megbocsátható e. De ebbe nem akarok belemenni. Szerintem és ezt a legnagyobb együttérzéssel mondom: A lány megunt és addig nem akar otthagyni amíg nincs más a láthatáron. Egy boldog nő legtöbbször nem beszélget más pasikkal és ha rengeteg új srác jelöli be csakis erről lehet szó.
nov. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem követnek sokat. Nincs "lányok". Rossz választásaid vannak.
nov. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!