Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiszemeltem egy bölcsész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszemeltem egy bölcsész (pedagógia) szakos fiút választott mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Mihez kezdjek? Én sose leszek, olyan mint egy bölcsész

nov. 23. 02:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Keress olyat, akinek meg Te kellesz!
nov. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
22%

Vágd hozzá a logaritmus táblázatot, hátha sokkot kap tőle!

Úgy tudom a bölcsészek allergiásak a reál tantárgyakra.

nov. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
11%
hat ha egy bolcsesz is jobb nalad akkor itt a veg...
nov. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Pont ugyanazt, mintha a kiszemelted egy kvantumfizikust vagy egy kamionsofőrt választott volna: keress mást. Ez független attól, hogy az illető mit tanul, vagy mivel foglalkozik.
nov. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
9%

"Én sose leszek, olyan mint egy bölcsész"


még szerencse

nov. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%
Ne is legyél olyan, mint egy bölcsész! Azt is vedd figyelembe, hogy bölcsészként legfeljebb a mekiben vagy szalag mellett lehet elhelyezkedni, tehát nem néz ki neki túl nagy fizetés.
nov. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Mihez kezdj?

Az ő élete és az ő választása, tartsd tiszteletben. Majd találsz te is párt.

nov. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%

Én ELTE BTK-n végeztem... öhm... de a pedagógiai kar az nem itt van:D

Jó, lehet más egyetemeken a bölcsészethez sorolják, de amúgy nem az.


De bírom, hogy mindenki fikázza a bölcsészeket, aztán meg valahogy lépten nyomon mindneki az ő tartalmukat zabálja:D

nov. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Off. "Nem néz ki túl nagy fizetés" lol. Hát az AI nyelvi fejlesztés, a tolmácsolás, az újságírás, és az idegennyelvi support melók tényleg szarul fizetnek, ja. 😁 A bölcsészet egy komplett kar, rengeteg szakiránnyal, de a pedagógia spec nem bölcsészet.
nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Bár mélységesen egyetértek a 8-as és 9-es válaszolóval, annyit azért pontosítanék, hogy de, a pedagógia alapszak az bölcsészettudományi képzésnek minősül, a szakképzettség pontos megnevezése: pedagógia alapszakos bölcsész.


[link]


Ez független attól, hogy adott egyetemen belül melyik karon van. Egerben pl. a természettudományi karon belül van az edző alapszak, ettől még senki nem gondolja, hogy az egy természettudományi képzés lenne, ez csupán adminisztrációs kérdés.

Hogy ennek mi értelme van, mikor létezik külön pedagógiai képzési terület, nem tudom, de legalább következetesek, mert a "pedagógia mesterszaknak" számító neveléstudományi mesterszak is bölcsészettudományi képzés.

nov. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!