Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt ,hogy évek múltán újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt ,hogy évek múltán újra egymásra találtatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy régi kapcsolatom már vagy 5 éve véget ért. Közben nekem is lett és neki is gyereke. Az utóbbi időben egyre többször bukkan fel és újra kezdem érezni azt amit anno. Mikor szétmentünk rengeteg problémánk volt ő is és én is depressziós voltam , anyagi gondok és a többi... mintha akkor minden ellenünk szólt volna. Van köztetek olyan ,hogy egy fájdalmas szakítás után újra egymásra találtatok a volt párotokkal? Mi már mindketten megváltoztunk és jó irányba.


nov. 23. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Ha régen sem működött, most sem fog.
nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt, túl fiatalon, kevés párkapcsolati tapasztalattal, rossz önismerettel (mit is akarok én, mi fontos nekem stb.) és vacak konfliktuskezelési és vitakezelési eszköztárral csesztük el 2,5 év után (ebből 1,5-et együtt is éltünk), ő szakított. De nálunk az alapértékekben, gondolkodásmódban stb. NEM volt konfliktus, mi a kapcsolat előtt már barátok voltunk és utána is azok maradtunk, és majdnem 10 év után, 1-1 rossz kapcsolattal a hátunk mögött, sok-sok önismereti munka után, szingliként és gyerek nélkül futottunk neki másodszor is, mert úgy láttuk, az alapértékek nem változtak, de megértünk egy második esélyre. Sikeres volt a projekt. :) Ismerek még 2 másik párt, akiknél sikerült a 2. nekifutás, de azért nem ez a jellemző: ez csak akkor tud működni ha az alapvető értékek rendben voltak és "csak" túl fiatalok, tapasztalatlanok, eszköztelenek stb. voltak a felek. Volt nemrég egy hasonló kérdés, keress rá, ott is sok válasz érkezett. Ti most mindketten egyedül éltek, gyerekkel?
nov. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Újra lehet találni egymásra, de nem feltétlenül, hogy működni fog viszont az se, hogy nem. A páron múlik, hogy mi lesz a vége.
nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen ismerősöm van, akinél működött, nagyon fiatalon együtt voltak pár évig, aztán szétmentek két évre. Utána megint összejöttek és született egy fiuk, aki már 16 éves, azóta is együtt vannak.


Rajtuk kívül csak olyat láttam családon belül és ismeretségi körben is, ahol inkább nyűglődés lett az újrakezdés és előbb vagy utóbb, de az újrázásnak is vége lett. Utólag már mind megbánta, hogy újrakezdték.

nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
És a mostani, a gyereked apja? Vele kéne foglalkoznod, vmi nincs rendben, ha ilyeneken gondolkozol. Ne a múltba élj, hanem a jelenbe. Pár év múlva meg azért sírnál itt, hogy jajj dehát mégsem ő a gyerekem apja.
dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!