Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan veletek, hogy megismerkedtetek valakivel, de valami miatt nem jöhettetek össze, aztán később mégis úgy hozta az élet, hogy megint egymásra találtatok?

Figyelt kérdés
2018. okt. 15. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen egy nővel.

Sajnos vagy ő, vagy én voltam kapcsolatban.

Végül most ott tartunk, hogy nekem feleségem van, ő szingli.

Irtó vonzó Nő, nagy betűvel, de a feleségem fontosabb, még mindig.

2018. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Többször is elöfordult.
2018. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A párom és én így voltunk, 8 évvel ezelőtt találkoztunk először, én azonnal beleszerettem pedig csak 20 percet beszélgettünk, aztán rá két évre randiztunk de nem jött össze, aztán 2 év múlva szexkapcsolat lett, aztán fél évet szerencsétlenkedtünk így, de ez sem volt jó neki, megint dobott. De végül megjött az esze és mikor már végleg lemondtam róla, megjelent egy saját verssel, rózsával és szerelmet vallott.

Most már 3 éve együtt vagyunk, de a teljes bizalomhoz nekem bő fél év kellett :)

2018. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az első válasz lelombozott, a 3. reményt adott :)

Én vagyok szingli, neki van párja.

2018. okt. 15. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!