Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan erős vonzalomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan erős vonzalomban/szerelemben részetek, hogy 2 hetes ismerkedés után felmondtatok a munkahelyeteken, felmondtátok az albérleteteket, hogy abba a városba költözhessetek, ahol a partneretek él?

Figyelt kérdés

nov. 25. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Még egy év után sem tettem meg ezt.
nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem szerelem, ez butaság.
nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A munka nálam üzlet.

A szerelem meg magánélet .


Ha uzleti anyagi szempontbol jobbat találok vagy lehetosegek miatt kockaztatok az anyagi érdekeltsegbol van. Nem másból.


A szerelem meg olyan hogy a masiknak barmikor joga van kilépni is. Tehát semmi olyat nem teszek amit megbánnék ha a másik kilép szakit majd.

nov. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2 hét ismerkedés esetén még nem igazi szerelemről beszélünk. Egy év után én megtettem ezt a lépést (párom is ugyanígy). De fél évnél korábban butaság, ha amúgy nem költöznél oda.
nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem és nem is lesz.
nov. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha szerelmes vagyok nem jelenti, hogy bolond is vagyok.

nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Volt hasonló, igaz akkor én nem dolgoztam ezért munkát nem veszítettem el ( egyetemre jártam) onnan pedig àtmentem levelezőre.
nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha ilyenen gondolkodsz kérdező, akkor azt javaslom ne tedd meg!

Ez hasonló mint amikor depressziósan, mániákusan, bedrogozva, alkohol hatása alatt sem hozunk fontos, életbevágó kérdésekben döntéseket. Mert általában mindig rossz vége van, ilyenkor nem jó az ítélőképességünk.

Van amikor durván megcsap a szerelem / lila köd / manipuláció, de fontos döntések előtt mindig lassíts le, mérlegelj, és gondolj át mindent.

Lehet szenvedélyből is élni ilyen szinten, de általában mindig rossz vége lesz.

nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez nagyon éretlen és felelőtlen viselkedés. Egy ilyen típusú ember nem megfelelően stabil partner egy kapcsolatban. Ez az a típus aki egy hónap után gyerekeket tervez és megkéri a kezed. Ez vmiféle személyiségzavar.
nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már kicsit több mint 1 hónapja ismerjük egymást és egyébként eddig minden rendben. :) Januárban lesz esedékes a költözés.
nov. 27. 08:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!