Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy minden rendben volt a jelenlegi párotokkal, mégis hiányzott az exetek?

Figyelt kérdés

nov. 29. 23:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
igen, próbálkozom felejteni.
nov. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Ha minden rendben volt akkor nem hiányzott mellette senki.
nov. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%
Mindig
nov. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%

Igen, jelenleg is így vagyok.

Az exemmel nem váltunk el haragban pedig könnyebb lenne ha tudnék haragudni rá. Sok közös barátunk van, sőt a párommal is jó barátok, így találkozom vele néha, akaratomon kívül is. Sokszor fel vannak tépve a sebek, így még nem sikerült teljesen túltennem magam rajta, de napról napra egyre közelebb vagyok hozzá.

nov. 30. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
59%

#4!

Exed barátja a jelenlegi párod? Azt hogy? Máshonnan nem tudtál volna pasit?

Egyébként ha ex akkor valamiért ex, biztos voltak jó időszakok de vissza gondolni úgy hogy jó lenne ha itt lenne! Sosem gondoltam még így rá. Így kellett lennie, élje az életét, minden jót kívántam nekik és ennyi. Nem haraggal váltunk el egyiktől sem, de vissza nem kellene már.

nov. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%
Persze nyilván aki numerákat gyűjt, az így gondolja. Megvolt, kérem a következőt... Én aztán ugyan nem nézek fel azokra akik ezzel a tiszta lap sztorival vetítenek.
nov. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Még mikor nem volt rendben minden sem hiányzott. Elég értelmes vagyok ahhoz hogy csak azután ismerkedjek miután sikerült feldolgoznom az exem és továbblépni rajta. Miért mert senkivel szemben nem fer ha úgy vagyok valakivel hogy közben mást szeretek vagy mást is. Szóval nem sosem hiányzott az exem, sosem akartam visszamenni a múltba csak előre.
nov. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

#5 nálad, ha szerelmes leszel valakibe, az egy racionális döntés? :D persze, nem örülök hogy barátok, de így alakult.

Ha nem lenne a párom, és az exem könyörögne hogy újra összejöjjünk, akkor sem mennék bele, mert most sem működne a dolog. Ennek ellenére szerintem jogom van ahhoz hogy hiányozzon. Nem a kapcsolat, maga az ember.

nov. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
64%

Nekem sosem hiányzott egyik exem sem, bár én mindig hagytam időt szakítás után, nem egyből jöttem össze senkivel sem. Sosem voltam úgy senkivel, hogy közben másra gondoltam.


#4

Mondjuk én sosem tudnék összejönni az exem egyik haverjával sem, így nem csoda, ha valaki nem tudja elfelejteni az exét.

nov. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%

#8

Te nem szereted a párodat sem, és csak hülyíted. Ha nem szereted, akkor miért hiányzik?

nov. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!