Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok! Ti hogyan, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ti hogyan, hol ismertétek meg, jöttetek össze a jelenlegi párotokkal?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, viszonylag részletes leírást szeretnék ha megoldható, de a rövidke, pár mondatos sztoriknak is örülök:) Persze a részletes alatt nem azt értem, hogy mint az enyém, az már regény kategória :D


Egy októberi este volt, már sötétedett. Egy haverommal egy parkban hülyültünk, sétálgattunk, és dobálóztunk amerikaifoci labdával. Párszor körbe kellett néznem, hogy van-e kutya a környéken, mert az igen zavaró tud lenni dobálózás közben. Az egyik ilyen körbenézésnél felfigyeltem egy lányra, tőlünk kb 15 méterre. Pici, törékeny alkat, vállig érő vöröses barna haj, nagy barna szemek, kb velem egykorúnak tűnt. Első ránézésre éreztem hogy oda kell mennem. Gyorsan megbeszéltem a haverommal, hogy dobjon át fölöttem az amerikaifocival, úgy, hogy a lány környékére essen, így megpróbálok vele szóba elegyedni, és ha intek, akkor a haver hazamegy :D Bár ez elég köcsögség szegény haverommal szemben, de határozottan megérte:D A terv sikerült, a labda egy-két méterre a hölgy mellé esett. Odafutottam, hogy megkérdezzem, nem esett-e baja, mert nem láttam hogy hova esett a laszti. (hát persze:D) Mondta hogy jól van, és közben úgy mosolygott ez a pici hölgy, hogy azt hittem elájulok tőle. Férfiember ilyet nem mond, de egészen cuki volt, és mégis volt benne valami huncutság. Mondtam, hogy nagyon megrémültem hogy valami baja esik, és boldog vagyok, hogy nem történt semmi ilyesmi. Mosolyogva mondta, hogy nyugodjak meg, nincs miért izgulni. Megkérdeztem, hogy amúgy mire/kire vár, mert veszélyes egy ilyen szépséges lánynak sötétedéskor egyedül a szabadban. Totál zavarba jött, majd elmondta hogy a közelben lakik, és otthon a szülei balhéznak és ilyenkor utál otthon lenni. Leültem mellé, intettem a haveromnak, hogy mehet:D Ő pedig mint jó barátom, már ment is haza, ezért cserébe később csak meghívtam egy sörre, nagy jófejség volt tőle hogy egy csaj miatt szó nélkül lelépett:D Szóval elkezdtünk beszélgetni, mindenről ami csak eszünkbe jutott. Este 8-9 óra fele történt ez. 11körül azt mondta, sürgősen mennie kell, de aztán mégiscsak maradt, mert azt mondta hogy a szülei tuti alszanak mert amúgy már keresték volna mobilon. Viszont mégsem ültünk már vissza, mert úgy gondoltuk,hogy a padon úgyis megevett volna minket az a pár szúnyog ami még van, ígyhát úgy döntöttünk sétálni megyünk. Éjjel kettőig tartott ez a kis séta. Beszélgettünk, beszélgettünk, egy másodpercre sem fogytunk ki a témákból. Nagyon hideg volt már, nem vagyok egy fázós típus de már én is majd megfagytam. Mégis folyton nevetgéltünk, végig mosolyogtunk, egyszerűen azt éreztem hogy izzik köztünk a levegő. Háromnegyed kettő körül már panaszkodott, hogy nagyon fázik, és a kis drága már tényleg remegett, de azt mondta még így sem akar menni mert olyan boldog hogy találkozott velem, és még beszélgetni szeretne. Magamhoz öleltem, és elmondtam hogy majd én felmelegítem:D Vagy két fejjel alacsonyabb nálam, ezért kicsit „rágörnyedtem”, és úgy öleltem. És csak öleltem, öleltem, ő is engem. Perceken keresztül. Csókkal búcsúztunk el.

Ez az este már lassan egy éve volt, és mi azóta együtt vagyunk. Imádjuk egymást, folyton egymáson lógunk, ölelkezünk, beszélgetünk, csókolózunk napestig. Ő az életem értelme, és bár csak 19 vagyok, mégis azt mondom hogy a világ minden kincséért sem adnám őt oda, vele akarom leélni az életem.


Veletek hogy történt? Várom a love storykat!:)



2013. júl. 31. 21:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A jelenlegi semmiről hogyan írhatnék ennyit, mint te? :)
2013. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Egyébként öröm volt olvasni, nagyszerű kis sztori. Az amerikai focit már én is kipróbáltam egy haverommal, de csak 14 körüli lányok voltak ott...így hagytam a csudába :D
2013. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szívesen olvasom az olyanokat is, amikor egy korábbi barátotokkal/barátnőtökkel jöttetek össze. És mint írtam, nem kell olyan hosszú mint az én sztorim, elég néhány mondat. :) csak én így tudtam kellőképp visszaadni :)
2013. júl. 31. 21:46
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

hát velem nem történt meg semmi ilyesmi

de jó volt olvasni a történeted, nagyon aranyos :)

jó látni, hogy van ilyen :D

17/l

2013. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Nekem is jó volt olvasni, de én nem vagyok olyan aki leírná, hogy vele mi történt.
2013. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Szia! :)

Nagyon érdekes és szívmelengető egy ilyen storyt egy 19 éves fiú szájából hallani! Örülök,hogy még van ilyen! :D

Én most szeptemberben leszek 3 éve együtt a barátommal, 15. szülinapom utan jöttünk össze egy házibuliban a hajnali órákban! :) 4 hónappal előtte ismerkedtünk meg egy másik házibuliban, elég sokáig húztuk, de pont jól jött ki (egyreszt fiatalabbak is voltunk), másrészt meg jól megismertük egymast addigra! :)

Azóta is nagyon szeretjük egymást, persze vannak hullám-völgyek, de melyik kapcsolatban nincsenek? Egyforma baráti körünk van, bulizzunk együtt,kocsmázunk együtt, de mindig hagyunk szabad teret a másiknak is! :)

Nem tudom, hogy meg tudnám-e unni szeretni Őt.. :)

2013. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

edzésen voltunk, és akkor kezdtem, szegénykémék nem hallották, hogy szólok, majdnem elütöttek, de felemeltem a lapátom, így, én "fejeztem le" őket... nagyon mérges volt, én csak később végeztem (délután 6 körül), de várt rám több, mint 2 órát, hogy kioszthasson, aztán otthagyott, lezuhanyoztam, felöltöztem, erre kint várt a buszmegállóban, hogy majd hazakísér...

persze nem egyből haza mentünk, hanem sétálgattunk, hihetetlenül félénk volt, mégis érdeklődő, aztán mivel nekem 9-re otthon kell lennem, vártam vele buszt, amíg vártunk, megkérdezte, hogy megölelhet-e... mondtam, hogy miután majdnem kinyírtam, nem biztos, hogy ölelgetnie kéne, de amint befejeztem, megcsókolt, hosszan, mégis óvatosan, hogy ha akarom, bármikor elhúzhassam a fejem

miután elment, vigyorogva mentem haza, amikor megöleltem a tesóm (7 éves),megérezte a hajamon az illatát, rögtön kérdezte, hogy hol voltam, és azt mondta, örül, hogy végre boldog vagyok

ez volt áprilisban, 2 nappal a szülinapom előtt, ennél szebb ajándékot el se tudtam volna képzelni, azóta csak még jobban beléestem, és még mindig alig fogom fel, hogy ilyen tökéletes minden... minden nap róla álmodok, és ha nem látom, egész nap írogatunk....


és most itt tartunk


megfelel? :)

2013. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os, remélem sokáig együtt maradtok, köszönöm, hogy leírtad. :)


És örülök, hogy sokatoknak tetszik a történet, így visszaolvasva elég filmszerű lett, de hát csak az emlékeket írtam le:) Akinek pedig nincs párja, netán reménytelennek érezné a helyzetét, annak azt üzenném, hogy BÁRKIVEL megtörténhet ugyanez- soha nem voltam egy közönségkedvenc, nők bálványa, talán Ő az egyetlen, akinek maradéktalanul tetszem, de ez nekem mindennél fontosabb! Egy laza délutánnak indult, és életem egyik legszebb napja lett- csak nyitott szemmel kell járni :)


5-ös válaszoló: Csak bátran, kíváncsi vagyok :)

2013. júl. 31. 22:04
 9/18 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló: tökéletesen!:) Nagyon bátor volt a párod:) Sok boldogságot nektek, köszönöm hogy írtál!
2013. júl. 31. 22:06
 10/18 anonim ***** válasza:
olyan jó volt olvasni ezeket a kis történeteket:) örülök h ennyi mindenkinek ilyen élményekben volt része:)) ez egy kis reményt is ad:)
2013. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!