Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor jötettek rá arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jötettek rá arra, hogy valójában nincs olyan, hogy valaki jobb vagy rosszabb kategória, hanem minden ember különleges, ezért elvárások nélkül is lehet szeretni?

Figyelt kérdés
Amióta így gondolkodom azóta, sokkal boldogabb vagyok és jobban szeretem az embereket. Mindenkiben van valami különleges, mindenkiben ott van a jó és a rossz ezáltal rájöttem arra, hogy valójában egyik ember se jobb, rosszabb a másiknál. Ha valakit nem tudunk elvárások nélkül szeretni akkor önmagunkat se tudjuk és falat állítunk magunk köré amiről azt hisszük megvéd bennünket. Tele voltam elvárásokkal boldogtalan voltam, mióta elengedtem őket sokkal boldogabb vagyok. 🙂
dec. 2. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Engem ma majdnem leszúrtak mert összekevertek valakivel.. nem tudom mi volt a szebb a maszk vagy a kés…
dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És azóta van párod is?
dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Így születtem.
dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb 20 évesen. És lett párom is, akivel azóta is boldog vagyok.
dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kitana. ***** válasza:
100%
Én is így gondolom, ettől függetlenül magam mellé párnak nem jó akárki, pláne összeköltözni nem akarok bárkivel. De sokkal könnyebben haverkodom, mióta nem gondolom úgy, hogy csak 1-2 féle ember lehet normális, jó fej, aki olyan mint én, hanem sokféle különböző.
dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez azért érdekes.


Ha nekem az az elvárásom, hogy a párom se akarjon gyereket, mert én sem akarok, de ezt elengedem, akkor boldog leszek egy gyerekmániás pasival?


Tényleg azt gondolod, hogy aki csal, lop, az ugyanolyan értékes ember, mint aki becsületes? Aki átlépi az összeesett embert az utcán, ugyanolyan jó ember, mint aki segít?


Mert mindenkiben van rossz, ezzel teljesen egyetértek. De nem szeretem, amikor a rosszság mértékét ignorálják. Ha te ovis korodban elloptál egy színes ceruzát az teljesen más, mintha felnőttként kirabolod a szomszédod.

dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ha ezt arra érted, hogy egyesek pl. 10-es skálán osztályozzák, hogy mennyire jó pasi/nő a másik, akkor abszolút megértem amit mondasz. És amúgy is van benne igazság. De sztem az nem baj, ha vannak alapvetően elvárások a potenciális partnert illetően. Talán csak annyi, hogy ezt nem sekélyes külsőségben mérném, hanem inkább emberi értékekben.
dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez részben igaz. De nem jelenti azt, hogy mindenkivel ugyanúgy összeillünk.
dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a szar szöveget.

Akkor ezek szerint egy gyönyörű, tanult, jól szituált ember egyforma egy retkes, szarszagú, lepukkant, ragasztót szipuzó csövessel?

dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!