Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez hülyeség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez hülyeség?

Figyelt kérdés
Van egy volt osztálytársam, aki 1,5 évig magántanuló volt a covid alatt, mert az anyukája autóimmun beteg, és elvileg nagyon veszélyes lett volna, ha úgy oltatlanul meg minden elkapja. Mikor visszajött nyilván lényegében olyan volt mint egy új gyerek, mert az első félév nem igazán számít. Szóval szerintem nem illeszkedett be, elől középen az első 4 pad kb mindig az övé volt, csak akit leszidott a tanár és odaültette az volt néha ott. Na mindegy, nem sokat tudtam róla, csak hogy sokat tanult, a tanárok nagy része nagyon szerette, a könyvtárossal kb összebarátkoztak. Majd érettségi után ő kiköltözött Londonba. Most a szalagavatóra egy barátja az idei 12.-ből meghívta, és emiatt találkoztunk megint. (Nem is tudtam, hogy voltak barátai a suliban.) Nagyon jól elbeszélgettünk, ha ez lehetséges szerintem június óta szebb lett. Aztán valahogy megkérdeztem, hogy amíg itthon van nincs-e kedve elmenni kávézni, és baromi jó volt, aztán ő meg elhívott minket a barátnőivel tartott buliba, ahol egész végig azon gondolkodtam, hogy meg kellene csókolnom. (Mindez egy héten belül, mikor két évig jártunk egy osztályba konkrétan, személyesen) Én sem értem magam, szerintetek ez mi lehet? Suliban én sem igazán bírtam, de most hogy kezdem megismerni, nagyon jófej csaj, és nem is tudtam hogy ennyi barátja van meg hasonlók. 19F

dec. 4. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én meg másfél évig jártam egy olyan lánnyal (Vagy inkább nővel, mert mindketten már felnőttek vagyunk), aki amúgy világ életében kirekesztett, kiközösített volt, és egyébként mások előtt most is csak egy láthatatlan szereplő. Viszont vele járni maga volt a megvalósult álom, sőt, még az álmaimon is túltett. Bármiről bármeddig el tudtunk beszélgetni egymással, nagyon kedves, megbízható, megértő, és okos lány. Mintha velem szemben egy teljesen más személy lenne, mint másokkal. De van ilyen. Sőt, akiket kirekesztenek, lenéznek, közülük sokan remek társaság lennének, csak eleve negatívan állnak hozzá (és egy "osztályközösségben" ennyi már elég a végleges kirekesztéshez), vagy csak gátlásosabbak, esetleg nem érzik jól magukat abban a közegben.
dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ott van a kérdésedben a válasz (és ezt a kérdést lehet mutogatni a "miért mondjátok, hogy a külső nem számít, amikor csak az számít" nyavajgóknak). A külseje nem fogott meg, és semmi olyan interakció nem volt, hogy el tudjatok kezdeni beszélgetni hosszasabban stb., de most, hogy kezded megismerni kiderült, hogy a személyisége szimpatikus neked. :)
dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!