Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetekis hülyeség danabol...

Energy9630 kérdése:

Szerintetekis hülyeség danabol kúránál piramisba edzeni?

Figyelt kérdés

Szerintem vagy 4*10,3*12 akár 4*8 bár az nem az igazi én tricepszre óriás sorozatokat csinálok és így jobban bepukkan vagyis több vér tordul az izomba:D

a piramis meg inkább ilyen erő növelő sztem..


2013. ápr. 1. 10:46
 1/7 A kérdező kommentje:
ahogy én tudom az a lényeg az edzésnek hogy az előtti lévőt mindig át hidaljuk.Úgy értem hogy keményebben edzünk és jobban terheljük az izmainkat mint az előző edzésen.Mikroszkópikor izomszakadásokat okozva az izom ami erősebb és nagyobb lesz.Ez az izomláz ha ez megvan kellően megterhelted az izmot hogy növekedésre bízdD:.
2013. ápr. 1. 10:49
 2/7 Deepbassnine ***** válasza:
2013. ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 davvv11 ***** válasza:

szerintem ne szedd a danabolt mert a faszod se fog felállni.

eszel mellé provit meg nolvadexet.. gondolom nem előtte gondolkozz el ezen és nem a kox miatt kell piramisba vagy nem piramisba edzeni... piramis nem azt jelenti amit leírtál... ott se menj le 6 ismétlés szám alá...

én pl fekve úgy nyomok 50kg x 20ism. 70kg x 20ism. 90kg x 15ism, 100kg x 10ism, 110kg x 8ism és ugyan ezt vissza 90kg-ig. az első 2 myomás csak bemelegítés 50 és a 70kg

2013. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem szedem nyugi:D

3 éve edzek és nem baszom el magam ha eddig mán eljutottam:D

2013. ápr. 1. 10:57
 5/7 davvv11 ***** válasza:
Terembe jár sok idióta beszedi a danabolt vagy naposim vagy hívd aminek akarod... ugyan az van benne. Nah beszedi megdagad tőle felszed gyorsan 8-10kiló vizet abbahagyja és szépen kipisálja :D ugyan olyan fos marad mint előtte volt.
2013. ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

amúgy ha a 4*10,3*12 re értetted a piramis akkor bocsi hogy így írtam.a piramis számomra is úgyvan:D én régen így csináltam 15-12-10-10-8:D

majd vissza fel 12 ig:d

2013. ápr. 1. 11:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Danabol a lehető leggagyibb szteroid! Azt hagyjátok meg a disznóknak!
2013. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!