Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehetne kiszeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne kiszeretni egy pasival ha nincs esélyem ?

Figyelt kérdés

dec. 6. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Gondolj arra hogy szegény és milyen rossz életed volna vele.
dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Idővel.
dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nincs esélyed?
dec. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát elvileg van valakije bar szerintem nem tul komoly...

De nekem ez az ember a tanárom. Nyelvtanár. Privat. És most már csak emiatt járok elsősorban hogy vele lehessek. Azert gondolom hogy nincs esélyem mert kedves ugyan de távolsagtartó. Azonos koruak vagyunk igy ha bejönnék neki már biztos kimutatta volna.

Az meg hogy én próbalkozzam hát hogy...meg milyen megalázó lenne ha elutasít.

Eddig annyit csináltam hogy kedves vagyok mindig vele, és csinosabban öltöztem mint a megszokott de azt sem túlzottan csak picit. Tehat hogy frissen mosott haj, csinosabb felső.Mert ha tul csini ruhaban mennek az meg nevetseges lenne nem ?

Ha bejonnek neki mar csillogna a szeme mint mas pasiknak szokott ha mondjuk mosolygok rajuk es csinos felsoben vagyok.

dec. 6. 16:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress új pasit, hogyan máshogy!!! Nagyokos... milyen nyelvet tanulsz, irónia?
dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#1 Ez tényleg ennyi!😂
dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne kínozd magad vele, mert ha csak ezért jársz azzal csak kínzod magad. Ráadásul fizetsz erte ha ugy vesszük.

Fejezd be a tanfolyamot, de azert nincs mit vesztened alapon, megmondhatod hogy szívesen találkoznál vele máskor is. Max elutasít, ami valoban kellemetlen, de legalább tudni fogod hogy áll hozzád

dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!