Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit "üzenek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit "üzenek" tudattalanul ha nem kellek diplomás férfiaknak csak iskolázatlanok próbálkoznak nálam?

Figyelt kérdés
dec. 8. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Azt, hogy nem minden a diploma.
dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Szar az írásképed, pölö. Vesszőhibák, stilisztikai pongyolaságok.
dec. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
elitéled az iskolázatlanokat, ezen tartod a fókuszt, és ahol a figyelem ott az energia és ezért "vonzod" be.
dec. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Hogy nézel ki?

Smink, öltözködés, kiegészítők

dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
"csak iskolázatlanok próbálkoznak nálam" - Találkoztál eggyel is? Kellemetlenül tudatlan vagy primitív volt?
dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Értem én, hogy valaki nem akar 8 osztállyal végzett személlyel együtt lenni. De hogy valakinek gáz érettségivel/szakmával rendelkező ember nem kell, azonnal elutasítja holott azt se tudja ki fia borja és tetszik neki szerintem érthetetlen. A diploma egyáltalán nem jelenti azt, hogy okosabb, ügyesebb valaki. Vannak olyan diplomásak, hogy konkrétan alig végezték el és nem értenek ahhoz. Vagy hiába tanult emberek a nagy betűs életben egy nagy nullák. Jaaj, közben eszembe jutott, hogy miért ez a kikötés, hogy legyen diploma. A pénz, presztízs miatt. Én hülye, hogy nem jöttem rá azonnal. Azt ugye tudod, hogy hiába a siker, jó anyagi körülmények hogyha le se szar?
dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

A, Semmit;

B, Érdemes kicsit tanulnod még, hogy labdába tudj velük rúgni;

C, Lehet külalakra nem jössz be nekik.

dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Azért, mert te is tanulatlan/iskolázatlan vagy? 🤔
dec. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Én már találkoztam olyan diplomással, aki emberileg egy nagy 0.

Nem minden a diploma.

Lehet jobban járnál, ha az emberséget meg a jellemet néznéd valakiben.

dec. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


És láss csodát tényleg nem minden a diploma.

dec. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!