Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon durván összevesztem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durván összevesztem a barátommal az egyetemi haladásom kapcsán, el is akar költözni, a szüleim azt mondják, hogy engedjem el, mert nem ér ennyit egy proli?

Figyelt kérdés

Egyszerre kezdtük el a barátommal az egyetemen ugyanazon a karon, csak más szakon, Ő már végzett + befejezte a mesterszakot is júniusban, és már több éve dolgozik, én nekem még nagyjából 2 félév kéne, hogy végezzek, mellette az egyetemen dolgozok mint mentor, meg egyéb diákmunkákon.


A veszekedés abból indult ki, hogy kedden volt az egyetemen ilyen ronda mikulásos pulcsi nap, másnap pedig vizsgáztam, amin megbuktam, és ebből indult ki a veszekedés, konkrétan lehülyézett, hogy minden szar eseményre elmegyek az helyett, hogy végre valamilyen vizsgára felkészülnék, hogy nézzek magamra, már többször újrafelvételiztem, a 7 féléves alibi GTK szakot már 13 féléve csinálom, hogy mégis mi a tökömre várok?


A fejemhez verte, hogy nyaralni sem tudunk elmenni, mert a hülye diákmunkáim nem fizetnek annyit, de ha normális időben végeztem volna akkor mi is tudnánk ide oda utazgatni, mint egy normális pár.


Mondta azt is, hogy Ő nem fog tovább rám várni, elmegy mellette az élet, és csak itthon ül a kanapén, nem tudunk sehova előre lépni mert megrekedtem egy szinten, mondta, hogy Ő elfog költözni az albérletből.


Nagyon elvagyok keseredve, 100%-ban hibásbak érzem magam a dolgokban, de a szüleim azt mondták, hogy éljem a saját életem, ne foglalkozzak ezzel a paraszttal, csak valamilyen indok kellett neki ami alapján kidob, szóval ne is próbáljak vele dűlőre jutni.


Pedig én szeretnék vele dűlőre jutni mert egyáltalán nem szeretnék szakítani vele.


dec. 8. 11:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

Igaza van 100%. Nagyon sajnálom. Én se lennék olyan emberrel, aki nem végzi el az egyetemet, nem készül rá ahogyan kellene, de ha meg mégiscsak be akarja húzni az elmaradott tanulást akkor közös eltöltött időre nem kerül sor.


"nézzek magamra, már többször újrafelvételiztem, a 7 féléves alibi GTK szakot már 13 féléve csinálom, hogy mégis mi a tökömre várok?"


Ez nagyon sok idő.


Nagyon jól teszi ha otthagy téged és nem proli, te vagy lusta és lehet buta is.

dec. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%

Mi a kerdes?

Igaza is van meg nem is. Ha nyarlni akar miert var rad? Nincsenek barati akikkel elmehetne? Ez valoban kifogas. Vagyha o olyan szupersztar nem tudja a te koltsegeid allni? Erdekes.

A tanulas resze valoban a te hibad, gondolkozz el valoban akarod-e ezt a szakot ha igen akkor tenyleg kicsit megeroltethetned magad akar a pasid segitseget is kerheted o hogyan csinalta.

dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van. Szedd össze magad, sehova se tartasz.
dec. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
7%
Részben igaza van, de semmi köze hozzá.Ezt se a te érdekedben mondja, hanem mert egy csóringer, aki a te pénzedre apellál.Menjen a francba az ilyen "férfi".
dec. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Igaza van, 13 félév alatt mások orvosi vagy jogi egyetemet végeznek (de az is kevesebb, ha valaki nem csúszik), ez rengeteg idő egy alapképzésnél. Ez úgy jöhet le neki, hogy nincsenek céljaid, miközben ő halad előre az életben.
dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Én megértem őt. 3 éves egyetemet te már több mint 6 éve csinálod, és most is megbuksz. Én sem várnék rád. A szüleid meg még bíztatnak is benne, hogy jól csinálod. Nekik is gratulálok hozzá.
dec. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Biztos hogy neked való ez a szak? Én elvégeztem a turizmus-vendéglátást. De igazából nem kellett volna. Nagyon nehezen ment, sokat buktam, lassan haladtam. És itt állok 35 évesen, konkrétan pánikrohamom lett, hogy be kell mennem dolgozni, annyira utálom ezt az egészet és annyira alkalmatlannak érzem rá magam.

Ha ennyire nem megy a suli, lehet, hogy jobb elengedni ezt az irányt és valami mást csinálni.

dec. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha sima első-másod-harmadévesként mentél volna el a hülye Mikulásra, még érteném. De hogy hatodévesként is még mindig elmész... hát, nem mindenkinek kell diploma. De csak megadják mindenkinek, 20 év múlva meg úgysem fog számítani, hogy dupla annyi idő alatt végezted el, csak az, hogy diplomás vagy.
dec. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
Ráadásul egy 7 féléves képzésnél max 9 félévet támogat az állam, ami azt jelenti, hogy már legalább 4 féléve fizeted a 300-400 ezreket félévente. És igen, gáz hogy hatodévesen nem sikerült a vizsgád, szerintem el kellene engedned az egyetem témát.
dec. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem érezted magad öregnek a Mikulás-buliban?
dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!