Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem a barátnőmet,d...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátnőmet,de van egy idősebb lány (nő)aki megtetszett.Eddig csak pusztán bejött külsőleg,de kezdem azon kapni magam ,hogy egyre jobban tetszik.Veletek volt mar ilyen ?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy nyáron láttam a csajt az edzoteremben,de akkor még nem is igen figyeltem fel rá.viszont egyre többet láttam ott és valahogy elkezdett tetszeni,és mit ad isten munkahelyet váltottam erre megpillantottam,hogy o is ott dolgozik.Mindennap látom ott is és egyre jobban érdekel viszont szeretem a barátnőmet.Elmúlik ez vajon?

dec. 9. 12:46
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Múltkor is észrevette szerintem ,mikor mosolyogtam arra felé,de nem viszonozta.Félek ha elkezdene jeleket küldeni ez csak rosszabb lenne és a végén belezúgnék
dec. 9. 12:50
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
Szeretni és szerelmesnek lenni kettő különböző dolog. Elmúlhat a vonzalom idővel talán hamarább ha kerülöd őt, nem találkoztok egyáltalán sehol. DE mivelhogy nem vagy szerelmes jön újabb ( és újabb) személy akihez vonzódni fogsz, vagy belészeretsz úgyis. Döntsd el, hogy húzod a párod és önmagad idejét, vagy inkább szakítasz. Érzelmileg hűtlen vagy. Nehogy fizikailag is oda juss.
dec. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%
Elég sokan vagyunk ezzel így, hogy hiába, hogy van egy szeretett párunk, ilyen-olyan kisebb vonzalmat képesek vagyunk mások irányába is érezni. Ne fújd fel a dolgot, valószínűleg el fog múlni. Ha meg akarod gyorsítani a folyamatot, akkor keress rajta minél több külső-belső negatív tulajdonságot.
dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
44%

"Érzelmileg hűtlen vagy."

Az érzelmi hűtlenség nem azt jelenti, hogy érzéseid lettek valaki irányába, hanem azt, hogy kavarsz valakivel érzelmi síkon. A kérdező nem csinált semmit.

dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj,hogy nagykepunek gondoltam ránézésre és így,hogy egy munkahelyen dolgozunk rájöttem,hogy nagyon kedves lány így csak egyre több pozitívat latok benne
dec. 9. 12:54
 6/32 anonim ***** válasza:
86%
Most írta, hogy attól fél belezúg. Az neked nem érzelmi hűtlenség? Téged nem zavarna, hogy hiába nem szórakozik vele, nem szól hozzá míg veled van ő rá gondol, inkább ő vele lenne, eltávolodna tőled?
dec. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Soha nem csalnám meg a barátnőmet csak eddig ilyen nem történt velem és kiváncsi vagyok mások tapasztalataira
dec. 9. 12:56
 8/32 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon kedves, akkor is vannak kellemetlen dolgai, mint mindenkinek. Koncentrálj ezekre. Ha meg ezek után is nagyon tetszik, akkor gondolkozz el, hogy vajon a megfelelő emberrel vagy-e együtt.
dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%

"Most írta, hogy attól fél belezúg. Az neked nem érzelmi hűtlenség? Téged nem zavarna, hogy hiába nem szórakozik vele, nem szól hozzá míg veled van ő rá gondol, inkább ő vele lenne, eltávolodna tőled?"

Zavarni zavarna, de ettől ez még nem hűtlenség. A hűtlenség tudatos cselekvés eredménye. Dönthetsz úgy, hogy hűséges maradsz, vagy dönthetsz úgy, hogy nem leszel hűséges, kavarsz az illetővel, stb. Na de az, hogy mik az érzéseid, a vágyaid, az NEM döntés kérdése.

Mellesleg még nem zúgott belé.

dec. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Annyit megtehetsz, hogy többet nem mész oda edzeni és inkább a barátnőddel dobod fel a kapcsolatot. Hátha segítene. Logikus hogyha nem segítene, vagy csak ideig-óráig tartana az egész akkor eldöntheted, hogy külön válsz-e tőle.
dec. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!