Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi sokszor megsimoga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi sokszor megsimogatja az arcom pedig màr évek óta ismer,és előtte nem tette, és azt mondja,ha 15 évvel előbb találkozunk vagy most 15 évvel fiatalabb lenne,és amikor véget vet a találkozásainknak azt mondja "bevonódtam érzelmileg",tehát?

Figyelt kérdés
Ezen kívül van egy barátom, aki szerelmet vallott konkrétan, és kb úgy nézett rám, mint a kérdésben szereplő férfi.Felhoztam ezt a kérdésben szereplő illetőnek, és nem válaszolt rá semmit.Sem élőben, sem telefonon, mert kétszer is felhoztam neki ezt.És ez a barátom, aki szerelmet vallott is simogatta az arcom, illetve egy olyan férfi simogatta még meg az arcom, aki együttélést ajánlott, pedig nem régóta ismertem.Más férfiak nem szokták simogatni az arcom,csak ők hárman.Mit gondoltok?

nov. 3. 18:54
A kérdező szavazást indított:
Szerintem szerelmes lett beléd.
Szerintem nem volt szerelmes, csak vonzódott hozzád és kedvelt téged.
26 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:

Főleg 40 feletti férfiak válasza érdekelne, az kihagytam, bocsi!

Persze mások is válaszolhatnak, ha van kedvük véleményt alkotni. :)

nov. 3. 18:54
 2/47 anonim ***** válasza:
30%

Szerelmes, ez egyértelmű!


35/F

nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
67%
Szexelni akar.
nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
41%

Ja és 45


-2-

nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

18:58

Felajánlottam, de mondta nem.Nem csalja meg a feleségét.Pedig a felesége megcsalta, amit tud.Régóta együtt vannak, már régóta nem szerelmes belé.Ezek után a válaszod nem releváns, hogy "szexelni akar".Azért nem is volt ilyen opció a szavazásnál, hogy "csak szexelni akar",nem véletlen.😃

nov. 3. 19:09
 6/47 anonim ***** válasza:
69%
Könnyen lehet, hogy belédszerelmesedett. 49
nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
86%
Dugni akart, bejöttél neki, de volt gerince, hogy ne lépjen félre (ha már neked nem okozott volna morális dilemmát, hogy házas emberrel kefélj). Nem minden mögé kell disney mesét vetíteni, ez pont ennyi.
nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

19:32

Milyen Disney-mese?Szóval te mindenkinek az arcát simogatod főleg, ha évek óta ismered és előtte nem tetted és mindenkinek azt mondod bevonódtál érzelmileg , amikor megszakítod az évek óta tartó ismerettségeteket?!Érdekes lehetsz.Kíváncsi lennék hány éves vagy.Meg, hogy láttál e nőt közelről vagy volt e kapcsolatod, de nem hiszem.

Amúgy annyi eszed van, hogy még azt sem kérdezed meg tudtam e közös ismerőstől, hogy ez a szentéletű feleség, akit annyira védesz részegen elmondta e a buliban, hogy csak a pénz miatt ment a férjéhez, amit én már évek óta tudok, és meg sem kérdezted ennek a szent asszonynak ez már hányadik férje.Szerencsétlen vagy.Megnyugtatlak ,továbbra sem lesz nőd! ;)

nov. 3. 20:19
 9/47 A kérdező kommentje:
Mondjuk a szexualitás egyéb kérdésekből nem tudom miért került át a párkapcsolatok témakörbe a kérdésem, amikor SOSEM voltunk egy pár?!Nem tudom ki volt az a nagyon okos, aki átrakatta.Szöveget nem tud értelmezni az fix.Ezt a témakört tutira nem látogatja sok férfi.Úgyhogy menjen a fenébe, aki belekotnyeleskedik mások kérdésébe!!!
nov. 3. 20:29
 10/47 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem azokkal a vallomásokkal,amikben túl sok a ,, ha" meg a ,, de", az a baj, hogy nem őszinték.Ösztönök szintjén lehet,érzelmeket tekintve kevés az esélye.
nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!