Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen hibáit nem láttad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hibáit nem láttad a szerelmednek?

Figyelt kérdés
dec. 9. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Huhú, sorolhatnám. Most makacs, önfejű, öntörvényű, nem tűr ellentmondást. Amit régen karakánságnak láttam, mostanra puszta seggfejséggé alakult.
dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy "habajka" néha gyerekes. De elfogadom ilyennek, mert legalább belátja hogy ezek negatívumok és próbál javítani rajtuk.
dec. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy úton útfélen meg fog alázni más nők előtt, hogy másokat les.
dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nárci f*szköcs^g.
dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem láttam mindent. Amit nem láttam, az abban a szituációban még nem tudott megmutatkozni.

Inkább az van, hogy akit szeretünk, annak toleráljuk a hibáit, akit meg nem szeretünk, annak semmit nem tolerálunk. Mert szeretet nélkül mindenki elviselhetetlen. Ezért tartom feleslegesnek 30 pontos elváráslista alapján keresni párt, mert sokra mész vele, ha mind a 30-nak megfelel, de nem tudod szeretni...

Egy hibája volt, ami akkor erénynek tűnt, és igazából erény is. Végtelen higgadt, nyugodt és konfliktuskerülő. Ez tetszett, mert az előző partneremnél sose tudhattam mikor tapintok rá valamelyik gyenge pontjára és mikor áll a hátamba a konyhakés.

Szóval csak azzal nem számoltam, hogy a konfliktuskerülő emberek gerinctelenek, sok arcuk van, mint a kaméleonnak. Plusz soha nem fog mellémállni se fizikailag, se lelkileg, ha bántanak. Inkább háttérben lapít. Ha belegondolok, pont erre mentünk rá, mert nem.láttam többé férfinek.

dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit határozottságnak, magáért kiállásnak és ezekhez köthető jó tulajdonságnak láttam(szinte mindenhez ért, mindenhez hozzá tud szólni, jól kommunikál) , nos ezeket teljesen másképp látom már. Tudom, hogy erős kisebbségi komplexus, túlkompenzálás van mögötte. Már látom, hogy ha nincs igaza, akkor is úgy tesz mintha és a végsőkig kiáll a hazugság, ferdítés mellett. Vagy hogy az egóját minden más elé helyezi, mindenkinél többnek jobbnak akarja látni és láttatni magát, az élő fába is beleköt, mindent kritizál, ami nem az ő ötlete volt.
dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Agresszió, hidegség..
dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Buszke makacs passhivagressziv, nemmlehet vele kommunikalni mert nem beszel az erzelmeirol
dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!