Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik a jelei ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei ha szerelmes vagyok egy barátomba?

Figyelt kérdés

Nő vagyok és férfiről van szó. Most abba ne menjünk bele, hogy működhet-e barátság hetero nők és férfiak közt, úgysem lesz egyetértés és NEM ez a kérdés.


Minden esetre nekem több is van és soha senkivel nem volt olyan problémám, hogy többet éreznék, kb. majdnem egy évvel ezelőttig. Éltem fél évet külföldön (külföldi tanulmányok miatt) és ott ismerkedtem meg sok emberrel, többek közt azzal az emberrel is akiről a kérdés szól (legyen X).


Eleinte, mint férfi nem tetszett külsőre. Nem csúnya meg semmi, csak nem az volt akit elsőre kiszúrok. Viszont már az első beszélgetésünknél is nagyon megvolt az összhang, azt éreztem, hogy iszonyat szimpatikus, minél többet szerettem volna róla tudni és volt egy olyan érzésem, hogy "tök jó lenne ha összebarátkoznánk" és úgy is lett. Nagyon sok dologban hasonlítunk, nagyon sok a közös, de mivel messziről jött nagyon sok új dolgot tudott tanítani/mesélni stb.


Egyszer egy összejövetelen (ismertük egymást kb. 1 hónapja) ahol többen is voltunk ő is ott volt, mesélt valamit és egyszercsak hirtelen beütött nekem, hogy "úristen de szexi". Nem volt rajta semmi változás. Laza, magabiztos de nem arrogáns, jó karizmája van, vicces, okos, stb. és ahogy beszélt és olyan természetes volt és jó volt a közelébe lenni kiváltotta ezt. Nem akartam, hogy így legyen, sok szempontból se.


Aztán elég sok idő eltelt és azon kaptam magam, hogy sokszor nézem, sokszor nézem a száját, mindig igazából csak vele akartam lenni, mindenkinek róla meséltem, ha az itthoniaknak meséltem ő volt az első akit szóba hoztam, ha hirtelen megláttam megdobbant a szívem, alig vártam, hogy lássam stb. De közben nem tudtam eldönteni, hogy tényleg többet érzek-e vagy sem, miközben egyre jobb barátok is lettünk amúgy.


Aztán később találkoztam valaki mással, aki viszont az első perctől kezdve nagyon bejött és kiderült, hogy én is neki, végül pedig lett belőle egy rövid kaland, de semmi több, mert alig ismertük egymást.


Később meg azon gondolkoztam, hogy a barátommal (X) nem igazán tudom elképzelni, hogy komolyabb testi kontaktus legyen köztünk, nem tudtam elképzelni milyen lenne vele csókolózni, szexelni stb. Mégis ő az akire úgy gondolok, hogy a "másik felem" (lehetne), aki a legeslegjobban hiányzik (azóta hazaköltöztem, ő is), iszonyatosan fájt az elválás is. Napi szinten érzem a hiányát, ha komolyan belegondolok, hogy milyen messze él és ezek után alig láthatom, el is sírom magam.


Beleszerettem volna? Vagy csak egy fellángolás lett volna?


Honnan tudja az ember ha egy barájába szeret bele? Vagy azt biztosan tudnám? Sose volt velem ilyen..



dec. 9. 18:44
 1/7 A kérdező kommentje:

Most nézem, hogy brutál hosszú lett, bocsánat:D


Annyit még hozzátennék, hogy sose okozott gondot a kettőt szétválasztani, valahogy az agyam úgy működik, hogy ha tudja, hogy barát az illető akkor nem tudok másképp gondolni rá. Minél közelebb kerültünk egymáshoz X-el ez nála is egyre jobban kijött, pedig semmi olyan nincs benne ami "kapcsolatra ne kéne".

dec. 9. 18:46
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes lennél nem kérdezgetnéd, tudnád, hogy az vagy. Ez vágy/fellángolás.
dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pl hogy nincs más senki akire tapadnál.
dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tényleg nem kérdeznéd ha szerelmes lennél. Ez az egyik olyan dolog az ember életében, amire nincs magyarázat. Már olyan értelemben, hogyha rákérdeznek, akkor nem tudod megmondani, hogy miért, maximum annyit, hogy nélküle nem tudod mással elképzelni, a másik feled, a lelki társad, és vele akarsz lenni, amíg csak lehet.
dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szerelmes vagy X-be. Minden nap hiányzik. Jó, akkor lesz tuti, ha minden pillanatban hiányzik.
dec. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az jött le, hogy maga a személyisége tetszik neked, viszont külsőre nem fogott meg annyira amennyire szeretnéd. Írtad, hogy nem tudnál elképzelni vele testi kapcsolatot, akkor ez tényleg nem szerelem. Maximum a belső értékei tetszenek, szimpatikusak, de valahogy a teljes kép mégsem áll össze. Van ilyen.
dec. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy nem tetszik külsőre. Valóban nem az történt, hogy elsőre megláttam és elkapott a hűha érzés, hanem idővel ahogy egyre többet láttam stb. de nálam többször is volt már ilyen. Plusz szerintem a vonzalom nem csak külső függvénye és neki van karizmája, olyan attitűdje ami szerintem kevés embernek.



Még az elején el tudtam volna képzelni. Aztán megtapasztaltam, (nagyon szürreális ez a számomra, mert pont amikor úgy éreztem tovább kéne lépni) hogy milyen az amikor két ember közt nagyon erős szexuális kémia van két ember közt, ha több nem is.


Utána olyan volt, főleg amikor ketten beszélgettek egymással én meg messzebbről néztem, hogy bárcsak ez a két dolog egy emberben lenne meg akivel van is esélyünk, mert legalább a kontinensen lakik:D

dec. 13. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!