Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a barátomba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátomba, szexuálisan is vonz, viszont a szex az előző barátommal sokkal jobb volt, pedig belé nem is voltam szerelmes?

Figyelt kérdés

Szóval a mostani barátommal jó a szex, de nem a legjobb az életemben, viszont szerelmes vagyok belé, nem tudnám most elhagyni.

Az előző barátomba nem voltam szerelmes, viszont a szex isteni volt vele, mindig volt orgazmusom.

Pedig azt gondoltam szerelmesen szerelmeskedni sokkal többet ad, nincs olyan hogy az nem lehet jó, sokkal jobban feltölt ha a szerelmeddel bújsz ágyba.

De nem igy van, és kicsit csalódott vagyok emiatt.

Van más is így? Mi lenne a jó megoldás?

25N


2021. jan. 6. 12:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Miben más?
2021. jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi más a mostani barátodba mint az előzőbe?

Nagyobb az exed farka vagy vastagabb mint a jelenlévőé? vagy mit érzel hogy más lenne a szex? nem olyan odaadó? vagy nyitott? vagy nem tesz bele erőfeszítést? sok dolog lehet ez mögött, lehet fizikailag nem passzoltok de lehet személyileg. :) 23/F

2021. jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nagyon kevésszer van orgazmusom.

Odaadó, tényleg figyel rám, mindig rajtam van a hangsúly hogy nekem jó legyen, ügyes is, kb. ugyanakkora a méret is, de valahogy a nagy tűzijáték elmarad.

2021. jan. 6. 12:40
 4/19 anonim ***** válasza:
18%

Talán ha kommunikálnál vele ezügyben, nem csak a csalódásod hangoztatnád, ami a be nem teljesült elvárásokból ered, talán elkezdhetne vmi változni.

De ugye kommunikálni minek, egyszerűbb ha otthagyod "nincs kémia" kifogással vagy mész szeretőzni, aztán a pasira fogod, merthát nemtud ugy kielégiteni. Néma gyereknek az anyja se látja a szódás lovát.

2021. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

A vastagság is ugyan akkora? az jobban számít mint a hossz. :)


Szerintem akkor itt érzelmi dologok lehetnek, lehet nem tartod olyan vonzónak őt mint az exed vagy valami hasonló. Te tudod erre a választ!

2021. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Lett kommunikálva, ezt nem tudom honnan szedted kedves #3-as!

Nyilván nem úgy tálaltam, hogy hé veled nincs orgazmusod, miközben az előző barátommal volt. Hanem finoman, mit csináljon, nekem hogy a jó és ami az előző barátommal nagyon jó volt, vele nem olyan ha mondom is mit csináljon.


Főleg a kézzel és szájjal való kielégítésre értem ezt, jó a technikája, mégsem tudok eljutni a csúcsra.

2021. jan. 6. 12:46
 7/19 anonim ***** válasza:
98%

A másik sráccal szabadabb voltál, mindenki a saját élvezetére koncentrált, el tudtad engedni magad és jó volt. Lehet bevállaltál olyan dolgokat is, amit a kapcsolatodban nem.

Az élet nem romantikus regény, ahol az igaz szerelem mindenen győzedelmeskedik. A szex attól jó, hogy szabad.

2021. jan. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben, végül nem bírta ki a kapcsolat. Sajnos nincs olyan, hogy egy emberben minden meglegyen, ami kell.
2021. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
És változott vmi vagy egyszerűen ennyire nem illetek?
2021. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem bitzos, hogy nála van a baj.
2021. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!