Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm szerelmes a férjembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szerelmes a férjembe? Hogyan kéne kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Meg ismertem egy lányt ezen a nyáron. Nagyon jó kapcsolatunk lett,mindent el mondunk egymásnak,viszont múlt héten valami meg változott. Haza jött a munkából a férjem (maszek munka a rokona a főnök,borokat tőltenek,stb,nők is tudják csinálni,könnyű munka,nem kell meg szakadni)

mondta,hogy ott van a barátnőm is.

Örültem neki,de furáltam,hogy ő nem mondja el,meg kérdezem a barátnőm,hogy miért nem mondta el. Lehangolt választ kaptam..Azt hittem,hogy fáradt.

Egyébként a férjemmel 6éve vagyunk együtt vannak ikreink is 6hósak.

Tegnap be vallotta a barátnőm,hogy szerelmes a férjembe..Azóta a férjem nem dolgozik ott.

Azóta sír a barátnőm,szakított a barátjával is,mert azt hitte el tudja ,venni’ tőlem..A férjem nem egy kaszinóva,soha nem csalt meg a 6év alatt..Sajnálom őt,de nem is,kicsit szemétségnek tartom.

A férjemet egyeltalán nem érdekli a nő,le tiltotta mindenhonnan,kicsit be is szólt neki,hogy ,Mit képzelsz magadról nekem családom van!’’. Tudok mindenről,mert a nagy főnök a rokona ,mindent el mondott..

Mi tévő legyek ebbe a helyzetbe? Hagyjam már a ,barátnőm’? Az én hibám? Olyant mondhadtam neki?

Köszönöm a normális válaszokat!

Trollok legyenek szívesek,kerülni..Köszönöm.😞


dec. 10. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Ő nem volt a barátnőd soha. Csak egy aljas némber, aki elcsábította volna a férjed tőled és a gyerekeidtől ha ugyanolyan féreg lenne a férjed. Adj hálát az égnek, hogy olyasmire nem került sor és nagyon válogasd meg, hogy kit engedsz közel magadhoz! A férjed becsüld meg, kevés az olyan férfi, mint ő. :)
dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van..Az a baj,hogy meg bízok bárkiben,mert szükségem lenne egy igazi barátnőre..

Meg becsülöm,de nagyon!❤️Soha nem néznénk másikra❤️Persze nem felhőtlen nekünk sem a kapcsolatunk,főleg gyerek(ek) után,mert hatalmas változás a gyermek..De mindig egymásra találnunk❤️Köszönöm a válaszod! Ment a zöld❤️❤️

dec. 10. 20:43
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Először is, még csak a nyáron ismerted meg, még alig ismered, nem a barátnőd, csak egy ismerős.

A férjedtől kicsit bunkóság volt beszólni, szerelmesnek lenni nem bűn, nem tehet róla. Az más eset viszont, ha nyíltan kikezd vele a csaj, akkor be lehet neki szólni.

Hanyagolni kell ezt a "barátságot"...ennyi.

dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Megijedt,hogy aki elvileg a barátnőm,le akarta csókolni..Mondta,hogy hirtelen azt sem tudta,hogy mit csináljon,ideges lett..

Igazatok van..Jobban meg kéne válogatni,kit engedek közel magamhoz. Mindig meg szívom..

dec. 10. 20:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Koptasd le, mert nem fog leállni.
dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, pár hónapja ismeted a csajt. Nyugodtan zárd ki az életedből
dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van! Kocc!! Vége!
dec. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Félelmetes a helyesírásod.
dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as,szegény. Remélem annyira félelmetes,hogy olyan rosszat álmodsz,hogy soha nem kelsz fel.😘
dec. 13. 11:44
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem tudom ki kap róla értesítést,de gondoltam szólok,hogy odáig fajult a helyzet,hogy kamu facebookokat csinált rólam a csaj és azt hazudta a férjemnek,hogy megcsalom,mással beszélek,nude képeket küldök,éjjel képes volt részegen ide állítani és szerelmet vallani neki,ki rugadta a rendes munkahelyéről azt hazudta,hogy pedofil,meg akarta őt bacni a munkahelyén. Nekem elegem lett belőle a folyamatos zaklatásból,el költöztem a lányaimmal,egyelőre édesanyámhoz. Mennyire fel tudja egy nő forgatni az egész életet..A férjem azóta könyörög,folyamatosan jön ide édesanyámhoz,hogy vissza szerezen minket..Én fel adtam..Vigyázzatok a családotokra!😞❤️
jan. 10. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!