Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha nem hiányoztok a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok. 5 napja vagyunk együtt a barátnőmmel és majdnem minden nap találkozunk, de most az ünnepek előtt csak hétvégén. Nekem ő nagyon hiányzik ilyenkor is, de ő ma magától azt mondta, hogy neki hiányzik az érzés, hogy hiányozzak. Szeret, de nincs meg a féltés részéről.

Mondtam, hogy hát nekem hiányzik. Erre kérdezte, hogy hogy hiányozhat nekem, hát minden nap beszélünk? (mindig ő a csevegősebb egyébként) Én mondtam, hogy attól még a fizikai közelsége hiányzik. Az illata, az érintése, stb.


Én is átmentem hasonló dolgokon az előző kapcsolatomban és nekem az lett a vége, hogy kiszerettem a páromból.

Ti hogyan értékelnétek ezt a helyzetet? Érdekel, hogy én parázom-e túl és vagyok indokolatlanul szomorú most emiatt, vagy van, hogy ez normális?



dec. 13. 11:22
 1/6 A kérdező kommentje:
*5 hónapja, bocsánat. :D Diktálással írtam.
dec. 13. 11:24
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó jel sajnos.


Velem 2 hónapos ismerkedés alatt azzal az indokkal ,,szakított,, a másik fél, hogy nem hiányzok neki.

dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom. De amikor ma mondtam neki, hogy ez kicsit aggaszt, mert velem is volt ilyen és kiszeretés volt a vége, akkor megkaptam, hogy ne jelentsek ki a nevében semmit, ne drámázzak, ne legyek "pasi".

Aztán mondta, hogy szeret és érezzem magam biztonságban, nyugodjak meg, csak hiányzik a hiányzás érzése neki. Sosem volt ilyen biztonságban senki mellett korábban és furcsa ez neki, hiányoznak az érzelmi hullámvasutak lefelé (felfelé megvannak).

dec. 13. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor te nem hozod azt a ,,rossz sémát,, ami az előző kapcsolataiban volt és lehet ez furcsa neki.
dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hyron ***** válasza:
Teljesen ismerős az érzés és a probléma. 2 éves kapcsolatnak lett vége ez a fajta passzivság a szeretlek de azért annyira mégsem hogy keljél vagy hiányoz téma. Így 2 év távlatából azt mondom, hogy már az első jelnél még ha kommunikálva sincs hogy annyira nem hiányzol neki már le lehet szűrni, hogy ez nem lesz hosszú életű történet hiába szeret, vagy kilepsz a kapcsolatból vagy O fog előbb utóbb vagy maradtok míg az egyik meg nem unja vagy a hátad mögött éli ki magát.
dec. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ő korábban soha nem élt együtt senkivel, hetente 2-3x találkozott az aktuális barátjával. Nekem egy 15 éves kapcsolatom volt ameddig neki volt 4db 2-3 éves kapcsolata. Soha nem találkozott ennyit senkivel, mint velem és szeret is velem lenni. Felvetettem neki, hogy akkor ne beszéljünk minden nap, amire azt válaszolta, hogy nem akarja, meg nem szeretné, hogy most direkt szarul bánjak vele, de hiányzik neki ez az érzés néha. Közben tervezzük a jövőt, szép lassan kerülnek át a cuccai a lakásomba és januárban át is költözik valószínűleg. Beszélgettük már a jövő karácsonyt is és tényleg sok tettéből érzem, hogy szeret és nagyon odafigyel rám. Lehet túlgondolom az egészet, csak nekem ha szeretek valakit, akkor evidens, hogy hiányzik, ha nincs velem. Akkor is, ha beszélünk messengeren. Az nem ugyanaz, mint a személyes kontakt.
dec. 14. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!