Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2-3 hónapos intenzív ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2-3 hónapos intenzív ismerkedés után szerintetek már lehet érezni, hogy hosszútávú lesz -e a dolog?

Figyelt kérdés

Adott két ember, akik 2-3 hónapja járnak egymással. Ennyi idő alatt szerintetek érezhető, hogy a kapcsolat valószínűleg hosszabb távú lesz?

Talán egyeseknek ez nem tűnik hosszú időnek, de mégis annyi mindent megélt egymással ez a két ember, mint mások fél év-egy év alatt. Nagyon sokat találkoztak már és igazából negatívumokat nem tudnak felhozni egymás ellen, annyi mindenben egyeznek. Ezek szerintetek ilyen idő távlatában előrevetítik, hogy jó eséllyel hosszú távon működőképes a kapcsolat?


Mindkét ember azt érzi egymás iránt, hogy őszintén szerelembe estek és úgy szeretik a másikat, ahogy van.



dec. 13. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Érezni lehet, de az nem mérvadó. Ez a szerelem időszaka, nem lát tisztán az ember.
dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
2 ev egyutteles utan lehetne csak ilyeneket kijelenteni, de az se 100%.
dec. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

kinek mi a hosszú..


Vannak akik 3-5-10-15 év után kapják a hidegzuhanyt...


úúú pedig minden csodás volt mi történhetett???

dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hónap semmi, 2 év után esetleg elmondhatod, hogy szerelmesek vagytok. Mert a fellángolás maximum 2 évig tart.
dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

Hát nem tudom, én kb azonnal tudtam hogy hosszútávú lesz (ez a 2 ilyen kapcs mert az előző meghalt)....nem is mentem volna bele másmilyenbe.

Most 3,5 éve együtt de tudom hogy együtt öregszünk meg (nem, egyikünk se gondolja hogy DE MI VAN HA). AKARJUK ezt a kapcsolatot mindketten és igy is állunk hozzá hogy maximumot adunk bele kölcsönösen.

dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távú lehet utolsó, de hogy együtt öregszetek-e meg az más téma, tervezhetsz te, akarhatod te, de igazából az élet majd eldönti mi lesz.
dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván lehet baleset, halál...de az más tészta.
dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
Az a feneség az egészben, hogy mindig az éppen dúló szerelmet érezzük a legszebb, legjobb, legidőtállóbb, leglegebb érzelemnek. Aztán utólag a legtöbbről kiderül, hogy felejthető kis momentuma volt csupán az életünknek. De ha 2-3 hónapos intenzív ismerkedés után ez még kérdés, azt a "szerelmet" megette a fene.
dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint bele se mentem olyan kapcsolatba, ismerkedésbe soha, amiből nem éreztem azt, hogy ez akár hosszú távú is lehet. Nyilván idővel persze kiderült, hogy igazam volt-e vagy sem, de a kezdet kezdetén ha nem éreztem azt, hogy ebből holtomiglan-holtodiglan is lehet, akkor nem is öltem bele se időt, se energiát. De az, hogy mikor derül ki, hogy igazam volt-e, az mindig változó volt. Nem tudod megmondani ennyire az elején. Az jó, ha egy hullámhosszon vagytok, ugyanazt érzitek, ugyanazt szeretnétek, ez már egy nagy előny, de még garanciának nem mondanám. Cserébe, ha ez megnyugtat, garancia egyébként sincs semmire, hát látod a világban, hogy vannak, akik 20-25 év házasság után is elválnak, szóval nem jelent semmit, hogy ki mennyi időt töltött együtt a másikkal vagy van-e papírjuk a kapcsolatról vagy bármi. Legyetek együtt, éljetek boldogan, amíg ezt megtehetitek, aztán majd az idő megmondja, hogy ez hosszútávú boldogság lesz-e vagy sem.
dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8#


Én pl a gyerekeim apjával sosem éreztem hogy együtt öregednénk meg, pedig nagyon szerelmes voltam. De pár ev után inkább az lett hogy akkor ennyi volt az életem? 😄 Aki mellett először éreztem hogy együtt maradunk végig, ő meghalt. Most pedig akinél még éreztem nagyon hamar, ő 3,5 éve van és töretlen minden. Igaz 50 múltunk, nagyon megbecsüljük egymást!

dec. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!