Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, miből látjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miből látjátok, hogy egy nő érett egy normális hosszútávú kapcsolatra és nem csak a szexre jó nektek?

Figyelt kérdés

Milyen tulajdonságai kell legyenek egy ilyen nőnek?

Köszönöm szépen előre is a hasznos válaszokat :).



2019. dec. 23. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem hisztizik és akar, hanem jó neki amit kap.
2019. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem sose kellett volna olyan férfi akinek valamelyik nő jó "csak szexre"...
2019. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Nálam nincs olyan, hogy szexre kell. Aki nagyon offos, azt meg sem dugom. Olyan van, hogy szex után de rövid időn belül rájövök, hogy ez így nagyon nem működik emberileg.

Vagy a hűtlenségre van esély, vagy dögunalmas, vagy kibírhatatlan és nem képes összedolgozni velem meg alkalmazkodni, ahogy én is teszem. Nem érdekel, hogy mennyire nyalja ki a fenekem meg mennyire házias meg milyen mélyen szop le, meg a többi amit szoktak mondani, az érdekel, hogy együtt vezet előre hajtépés nélkül út vagy sem.

2019. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Hűséges, kitartó, együttműködő, jó a problémamegoldó képessége, nem a pillanatnyi örömöknek él, vannak hosszútávú céljai, tud felelősséget vállalni, képes az önfenntartásra, uralkodik az érzelmei felett.
2019. dec. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Az összeköltözés alapfeltételei:

- dolgozzon , lényeg, hogy legyen önálló keresete fizetni tudja a számláit , ne legyen rám-szorulva, ne várja el, hogy én tartom majd el.


De alapból nem költözöm össze olyannal akit nem szeretek, aki nem vonz szexuálisan.

Mindennek működnie kell egy kapcsolatban.

És fontos a kompromisszum , de minden ember különböző. Szóval ehhez meg kell ismerni a másikat.


És egész biztos, hogy nem bútorozunk össze pár hónap után.

2019. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

#1

Magyarul legyen olyan, mint egy szobanövény, legyen csendes és ne kelljen nagyon gondoskodni róla. Neked inkább egy kaktusz kéne, nem barátnő.


A kérdésre válaszolva, tapasztalataim szerint az jó pont, ha:

- igényes, ad magára és a környezetére, valamilyen szinten házias és “anyáskodó”, ez alatt nem azt kell érteni, hogy csak ő takarítson és főzzön, de azért olyan lusta se legyen, hogy ússzon a lakás a koszban, amúgy ez a mértékű igényesség és önellátás a férfiaktól is elvárható bőven,

- nem jár gyakran bulizni, ugyanis ez bizalomromboló és éretlenségre utal, saját magamból is kiindulva, aki él-hal a bulizásért, az még nem kész elköteleződni. Ezzel azt sem állítom, hogy folyton csak otthon kell ücsörögni, de szerintem sokkal “barátnő-feelingesebb” dolog, ha szívesebben olvas vagy megy el a karácsonyi vásárba, vagy van valami értelmes hobbija, minthogy minden pénteken részegen fetrengjen és riszálja magát valami alja helyen.

- tud szeretni és szeretve lenni, viszonozza a törődést. Ez alap egy kapcsolatban.


Ez szubjektív vélemény, mindenkinek más a fontos egy kapcsolatban, de alapjában véve nem hátrány, ha rendelkezel ilyen adottságokkal.

2019. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Első körben az kell nekik h csinos legyen meg fiatalos.
2019. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem hisztizik. Nagyot élvez velem. Nem gond neki, ha megdugom pár barátnőjét.
2019. dec. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Volt már párszor hasonló kérdés, de mi értelme erre válaszolni? Ha egy férfi leír egy normális választ, megszórják mínuszokkal és beszólnak neki. (Lásd az #1-es válasz lepontozása, a kérdésre egyáltalán nem válaszoló #2-es felpontozása.)


Amúgy meg emberfüggő. Nem mindenkinek ugyanazok a prioritásai, nem mindenki éri be ugyanazzal. Volt már olyan csaj, akiért pár haverom nézett, hogy miért nem jöttem vele össze és olyan is, akinél meg nem értették, hogy miért jöttem vele össze. Ami nekem bejön, ha az illető eltér az átlagtól, mert az átlag sajnos elég alacsony szinten van. (Ezt nem beszólásnak szánom, szimplán az átlag átlagos. És a magyar átlag nem kiemelkedő.) Néhány dolog, hogy ne csak a levegőbe beszéljek:

- Ne legyen olyan, mint az átlag itteni női felhasználók, akik mindenért támadnak, semmiféle kritikát nem képesek felfogni.

- Legyen intelligens. Nagyon kevés nő van, aki széles körben tájékozott. Ha egy nővel a beszélgetés nem csak egyszerű flörtből áll, hanem olyat is tud mondani, hogy leesik az állam, akkor egyre jobban megfog és nem csak szexet akarok tőle, hanem más jellegű időt is tartalmasan eltölteni.

- A humor is hasonló. Kevés nőnek van igazán jó humora. Nem véletlenül több a férfi humorista és nem véletlen, hogy a társaságokban több a férfi a középpontban.

- Ne legyen befásulva az életbe. Nem kell folyamatosan pörögni és mindig happynek lenni, de a mindig fáradt, kedvtelen személyiség kiábrándító. Legyen az illetőben egy kis gyerekes játékosság is.

- Lője be normálisan az életében lévő időket. Ne hajszolja túl a melót, legyen én ideje és tartsa tiszteletben, hogy nekem is van. A közös időben meg ne instán lógjon folyamatosan.

- Álljon két lábbal a földön. Ne legyen túl szentimentális, gondoljon a jövőre is.

- Legyen az ágyban is jó. Igen, ez is kell, hogy többet akarjak csak szexnél. Ha a szex csak átlagos, akkor a dolog elég hamar kihűlhet.

2019. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A gondolkodásából, világlátásából, érzelmi intelligenciájából, intellektusából stb. Ha szellemileg nem mozgat meg, dugni sem kell. Ha megmozgat, akkor irány a komoly kapcsolat vele. Konklúzió? Nem játszik csak szex.
2019. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!