Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért talaljak elképzelhetetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért talaljak elképzelhetetlennek?

Figyelt kérdés

Pár éve szét mentem az exemmel, nem volt olyan komoly majdnem 1 ev.Viszont én össze kerültem a haverjával. Ők ezt meg beszélték maguk között nincs harag, jó barátságban vannak, én sem vagyok rosszban az exemmel kb haverok vagyunk. O neki is van párja.

Ezt az emberek miért tartják furcsának?



dec. 19. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Mert más párja tabu.
dec. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Mert ez beteg.
dec. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Ki tartja furcsának? Vagy milyen megjyezéseket kaptál és kitől?
dec. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Baráti körben, de ez nem mostani story.par év van a storynál. Nem direkt kerültünk össze . Akkor már pár éve mi szét mentünk

Pl. Nem tudnának a volt párjukkal el beszélgetni.

dec. 19. 10:10
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Az egyetemen a baráti körben volt ennél furább is, 4-en voltunk fiúk a kemény mag plusz a baratnőink. A 4 lányból 2 mindenkivel együtt volt (kapcsolatban) mielőtt összejött az utolsóval és azóta is együtt vannak, egy csaj "csak" 3 pasival volt a baráti korből mire megállapodott, a negyedik pedig csak a párjával volt a baráti körből.

6 éve végeztünk, mindenki még együtt van az akkori párjával.

Igazából senkire nem tartozik az érintetteket kívül hogy ki mit csinált a múltban.

Azért fura ez sokaknak mert amikor szakítanak akkor többnyire rosszban is lesznek.

dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Nincs ebben semmi furcsa.

Szintén baráti körből. Egyik csaj járt az egyik sráccal, már vagy két éve, amikor is összejött a pasija egyik barátjával. Azóta esküvő, gyerek, és a volt pasi is ott volt az esküvőn.

dec. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Ezek beteg sztorik. Ex az kuka ez alap. Semmi bratyizgatás!
dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, akkor nem egyből jöttél össze a haverjával? (Nem 2-3 hónapon belül, hanem ennél több idő eltelt.) Mert ha nem így volt, akkor semmi fura nincs benne, amúgy meg nyilván pislogna mindenki, hogy ilyen gyorsba le lett váltva a srác, aztán majdnem 1 évig együtt voltatok. Azt kívülről nem látja senki, mennyire volt ez komoly vagy nem komoly.
dec. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
Én nem tartom furcsának. De én a párcserét sem:)
dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Vannak ilyen nagyobb barati tarsasagok ahol mindenki mindenkinek meg volt.. ez 15-22 ev kozott gyakoribb jelenseg.
dec. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!