Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem hiszi el a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszi el a pasi, hogy szeretem, annyira elképzelhetetlen, hogy belészerettem?

Figyelt kérdés
2015. dec. 24. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem hiszi el? Mondta?
2015. dec. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szereti önmagát így számára értelmezhetetlen az érzésed.
2015. dec. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy is viselkedsz, mint aki szerelmes belé?
2015. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Motorman válasza:
100%

Két dolog lehet:

1. önbizalom hiány

(Ő nem túl vonzó, te viszont bombázó vagy)

2. Önbizalom túltengés

(ő túl sokra tarja magát, te viszont egy kopott veréb vagy)

Tapasztalatom szerint az első a valószínűbb!

2015. dec. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 antistupid válasza:
Sokféle ok lehet, amint a válaszírók ezt helyesen feltárják. Az is elő szokott fordulni, hogy annyira über szuper jó nőnek tart (valószínű az is vagy), hogy nem akarja elhinni. Oldd fel a gátlását, biztasd. 25 éves csíraként már én is halasztottam el így egy mind testileg mind lelkileg eszméletlen módon nagyon szívdobogtató hölgyet...Óhh Istenem...pedig még ki is mondta, hogy azért sétálgat velem a hidegben, mert szimpatikus vagyok neki...óóhh, hogy én milyen vér béna is voltam...Pedig maximálisan összeillettünk volna...na mindegy, TI NE JÁRJATOK ÍGY, szóval tessék egy kicsit rámenősebben oldani a gátlásait. Ez egyáltalán nem q...ság a részedről, hanem SZERETETTELJES BIZTATÁS, legalább egy puszika erejéig....
2015. dec. 28. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 antistupid válasza:
Ja, s bár akkor igaz, hogy csíra voltam, de immáron a vagányok közé sorolnak az engem ismerők, szóval, attól mert kicsit bénácska a srác lányos zavarában, (amit azért gondolom, eszméletlen mód próbál leplezni), a jövőben, hosszútávon, fokozatosan jó kis tökös sráccá válhat a te szeretetteljes IGEN-ed hatására... Üdv nektek, hajrá, szép lesz :)
2015. dec. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 antistupid válasza:
Légyszi, ha van kedved, oszd meg velünk az eredményt :)
2015. dec. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy azért nem hiszi,mert nem is akarja hinni,mert nem szeretne mély érzelmekbe bonyolódni és terhes számára,hogy te meg igen.
2015. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!