Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miután összejöttetek, hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután összejöttetek, hány hónap után volt az első (komolyabb) konfliktusotok?

Figyelt kérdés
dec. 26. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Ki emlékszik már rá? Nem tudom komolyan.
dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan emlékszem. Az első, és egyetlen nagyon komoly konfliktusunk volt. Csinált valamit, amit a kapcsolatunk elején elmondtam, hogy nem fér bele. Az exem egy toxikus bántalmazó alak, és az ő szokása volt ez a dolog. Az elején elmondtam, hogy eszébe ne jusson soha, megígérte, majd a hátam mögött próbált kijátszani. Persze nem vagyok hülye, teljesen kiakadtam, bőgtem, szakításon gondolkoztam. Aztán másnap megbeszéltük, látta, hogy mennyire kikészített, és újra tett egy ígéretet. Ez egy hónappal az első évfordulónk előtt volt. Én pedig adtam neki esélyt. 8 éve történt, és soha nem volt olyan, hogy komoly konfliktus. Voltak nehezebb időszakok, de mindig mindent nyugodtan meg tudtunk beszélni. Mindennek a kommunikáció a kulcsa, és nyugodt hangnemben.
dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon komoly konfliktusnak volt, akkor 1.5 éve voltunk együtt. Költözéssel kapcsolatos. Menjünk vs maradjunk és ki mit ad fel ezzel. (Együtt éltünk már akkor). Sokat beszéltünk róla, egyikünk sem volt hibás, tudtunk közös megoldást találni végül, de ha egy kicsit más a helyzet, akkor ez egy szakítós helyzet is lehetett volna. Ha nem velem történik, szakítást javasoltam volna azt hiszem. De szerencsére minden rendben van. Jól kezeltük.
dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 7 hónap.
dec. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még nem volt.
dec. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!