Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nő akit szeretek, mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő akit szeretek, mással akar megházasodni. Nem tudom, mit tegyek, nem tehetek semmit. Másfél hónap van hátra. Ahogy fogy az idő, úgy nő bennem a pánik és a magány, a bánat. Kicsúszik a kezem közül, elveszítem. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2023. szept. 30. 17:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Még soha életemben nem volt egy esküvő se, ami érdekelt volna, de ennek az esküvőnek a gondolata teljesen kiakaszt... Már alig van hátra, kevesebb mint másfél hónap... Ők persze nagyon készülnek, ünnepelnek... Én meg tönkremegyek bele! Nem tudom, hogy élem túl azt a napot... Nem mintha mennék, de tudni fogom, mi történik.
2023. szept. 30. 17:20
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Hát, ha máshoz megy hozzá, akkor már vagy elveszítetted, vagy sosem volt a tiéd, nem? Vagy nem értem. Dugod titokban jelenleg?
2023. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha veled csalja/csalta mentsd meg a jövendőbelijét tőle, ha semmi közöd nem volt hozzá még csók se, akkor vedd tudomásul hogy nem kellettél soha!
2023. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Nézd meg a DEADPOOL filmet! A TAXI-s srác is ezzel küzd.
2023. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 már nem küzd, megoldotta :)
2023. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra ha nem veszi el akkor sem veled lenne.
2023. szept. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el.

Sose volt a tied, hogy elveszítsd, ha mással házasodik össze.

2023. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt köztetek egyáltalán valaha bármi is?
2023. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam nőként, ezelőtt pár évvel. Az exbarátom nősült meg, ráadásul egy olyan lányt vett el, akivel korábban barátnők voltunk. Szörnyű volt, eddigi életem legnagyobb mélypontja volt az az időszak. Igazából én már akkor nem szerettem azt a férfit, de mégis nagyon rosszul érintett, mert nála jobban sose voltam szerelmes senkibe és tudtam, hogy ezzel örökre vége, mi már sose leszünk újra együtt. Én egyértelműen úgy döntöttem, hogy nem megyek el az esküvőre, neked is ezt tanácsolom mindenképpen. Aznapra szervezz valami mozgalmas programot, ami eltereli a figyelmed, esetleg utazz el valahova ha megteheted. Fel kell ezt dolgoznod és tovább kell lépned (ebben egy pszichológus is segíthet). Időbe fog telni, nem egy-két nap lesz, de muszáj, nem ragadhatsz ebbe bele. Amit még nagyon tudok tanácsolni az az, hogy szakítsd meg velük a kapcsolatot, jobb ha egyáltalán nem találkoztok többet és ezt a saját érdekedben kell megtenned.

Tudom hogy nehéz, de ha lépéseket teszel a saját boldogságod érdekében, akkor sikerülni fog, nekem is sikerült felállnom és most boldog vagyok.:)

2023. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!