Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik ilyen kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Érdekelne ki hogy látja, manapság létezhet olyan igaz kapcsolat, ahol tényleg 100%-os hűség van?

Tehát még ha összevesznek is a felek, egyik sem lép félre mással, nem flörtölget mással, nem nézeget mást (olyan szinten legalábbis hogy az már túlzás legyen), nem írogat másnak a párja mellett, nem küldözget intim képeket, szóban vagy online sem megy bele semmilyen szexuális felhívásba stb.

Annyira zavaró és kiábrándító számomra mindenhol azt látni, hogy azt mutatják milyen jól elvannak aztán a palija meg másnak írogat, mással akar lefeküdni, másnak bókolgat, nem elég neki az ő nője és másra vágyik. Vagy éppen fordítva. De közben meg elvannak abban a kapcsolatban és eljátszák hogy minden oké, milyen nagy szerelem van. De az csak a felszín.

Néha el szoktam rajta gondolkodni lehet-e még olyan kapcsolat ahol teljes őszinteség és hűség van.



dec. 27. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Létezik, nekem csak ilyen párkapcsolataim voltak, mindkét részről. Vagyis... az én részemről mindig, a másik részről volt példa írogatásra. De nem mindenkinél, a leghosszabb párkapcsolatomban mindketten hűségesek voltunk. Én sosem tudnék ilyet tenni. Szerintem ez emberfüggő. 30F
dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem az összes kapcsolat azerr bomlik fel mert minimum az egyiknek más kell.

Kulonben fèrjhez lehetne menni 20 évesen is.

dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Számomra nem is kérdés a hűség ,sose csaltam meg senkit ha már éreztem ,hogy elment a tűz és nem tudunk javítani inkább ketté ágaztak útjaink .


28/F

dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

3-as, ott valamit elrontottatok akkor!


"A szeretetet gondozni szükséges. Az intimitás nem egy statikus állapot. Nem lehet megszerezni, hogy aztán egy életen át kitartson. A kapcsolat bensőségessége időről időre változik, attól függően, hogyan viszonyulunk egymáshoz."

(Gary Chapman)

dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Hűség jóval kevesebb van.

Inkább hűségnek álcázott kiszolgáltatottság,érdek, kényszer.Sok párt ezek tartanak össze évek óta,nem szeretet,főleg nem kölcsönös és őszinte szeretet !

dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es, simán férjhez lehet menni 20 évesen!
dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Létezik, de tény hogy ritka
dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csaltam meg senkit egész életemben. Nem is értem ezt az egész megcsalás cirkuszt. Ha elmúlt az érzelem, vagy bármi miatt nem jó valami, tovább kell menni.

Gerinc, tartás, korrektség önmagam és a partner felé…stb.

Sajnos beteg világot élünk.


A kérdésre a válaszom

Igen létezik hűség egy tartós kapcsolatban.


A teljes őszinteség más kérdés. Talán az a legnehezebb dolog minden emberi kapcsolódásban.

A teljes őszinteség hiánya, nem hazugságot, sunyi viselkedést takar természetesen.

Arra gondolok, hogy van mindenkinek privát szférája, létezik a kegyes hazugság intézménye.

Pl: nem feltétlenül mondom el a páromnak, ha valaki szimpatikus, de semmit nem akarok ezzel kezdeni. Konstatálom a tényt és ennyi…

dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!