Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik szerelem 20 éves kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szerelem 20 éves kor után? Vagy már "csak" vonzalom, szeretet alapú kapcsolatok vannak.

Figyelt kérdés

A tapasztalatom és a körülöttem élők elmondása alapján ritka dolog.

Akik pedig együtt vannak több mint 1 évtizede ami manapság szintén ritka azok sem szerelmesek hanem erős elköteleződés áll a dolog mögött de lehet hűségnek is nevezni.

Szerintem ez az 3 érzés külön is tud működni sőt ritka hogy minden összejöjjön.

Gyorsan belenéztem a kérdésekbe úgy írtam ki ezt . :)


2023. okt. 22. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
20, sőt 30 után létezik csak igazán, amikor is már nem a külső fog meg legjobban, hanem az annál sokkal fontosabb tulajdonságok. Amikor már ismered önmagad, tudod mit keresel, és azt is hogy mit nem.
2023. okt. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Viszont hiába tudod mit nem szeretnél néha olyan tetszik ami nem feltétlen előnyös, nem mindig tudod irányítani kit szeress meg, vagy igen?
2023. okt. 22. 23:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Sztm sose lehet irányítani, de hiába szereted a szerelem édes kevés.
2023. okt. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem emberfüggő, nem kor. Akinél nem létezik, annál vagy soha nem létezett, vagy valami mást hitt szerelemnek.
2023. okt. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2023. okt. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#2

Az tény hogy nem, vagyis nem biztos hogy tudod irányítani (én pl 30 évesen szerettem bele brutál mód egy agresszív idiótába), de sokkal mélyebben éled meg.

Sok pasi volt az életemben, de talán 3szor voltam igazán szerelmes,vagyis az utolsóba még mindig. 25, 30 és 37. Teljesen másilyen érzés mint aki 18 meg 22 éves koromban volt.

És a mostaninál, ő 42 volt mikor összejöttünk, rajta is iszonyat erősen éreztem.


Szóval most jön csak az igazi élet. Azért kívánom hogy te előbb megtaláld az igazán hozzád valót, mint én...

1

2023. okt. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Hogyne létezne úgy magamba szeditettem egy 40+ házás nőt hogy öröm nézni hogy mennyire szerelmes, egyre jobban kezdek én is bele esni 10 évvel fiatalabb vagyok
2023. okt. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van. De vam egy olyan érzésem, hogy nem ugyanazt gondoljuk a szerelemről. Én 20 éves korom óta vagyok igaziból szerelmes. Előtte tiniszerelmeim, kiszemeltjeim voltak. (Ezek nem igazi szerelmek voltak, csak valakik, akik motiváltak, feldobták a napom, volt kiről álmodozni és ha lett valakije nem lettem szomorú)
2023. okt. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy mennyire ritka, vagy mennyire nem az, de én 40 vagyok, barátnőm közel 30, és most lett vége a másfél évig tartó kapcsolatunknak. Mindkét részről amolyan igazi, mesébe illő szerelem volt, és az igazat megvallva részemről még mindig az. Szóval erről annyit, hogy 20 fölött nincs szerelem.
2023. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40+-osan szerettünk egymásba a férjemmel.
2023. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!