Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Megismertem a bumbleon de kicsit elhalt a kommunikáció. Közben ő le is törölte magát onnan...de mégis mindig keresett messengeren. Ilyen apróságokkal, hogy vagyok, mit történt még nem dumáltunk stb. Nem mindig válaszoltam.


Majd sokadszorra randizni hívott és elmentem vele. Onnantól kezdve többször is elvitt vacsorázni, voltam nála, kiállításra, termálba mentünk együtt. Szexeltünk is, abban is nagyon figyel arra hogy nekem minél több orgazmusom legyen. Születésnapomra meglepett egy drága ajándékcsomaggal. Festett nekem egy képet az első tali emlékére, gitározott nekem stb.


Közben nekem el kellett utaznom, de munkahelyi gondjaim is akadtak. Ragaszkodott hozzá hogy videohivasban beszélgessünk. Ahol felajánlotta hogy költözzek hozzá, akkor is ha gyors...de hogy amugyis nagy a lakása egy főnek, meg könnyebben találok állást egy nagyobb városban. És hogy megakar nyugtatni, ne aggódjak mindenre találunk megoldást.


Igyekszik becézgetni, személyesen minnél többször hozzám érni. Még reggeli közben is összedugjuk a lábunk az asztal alatt...vagy filmezés közben fogja a kezem.


Tudja hogy fontos nekem az őszinteség ezért lazán megmondja de nem bántóan hogyha rossz a leheletem. Mondott olyat is hogy minden velem töltött pillanat intenzív neki. Örül hogy megtaláltuk egymást stb.


Ő 43 én meg 24, de ettől függetlenül mindenről tudunk beszélgetni ha úgy van. Ráadásul kiemelte hogy ő érzékeny típus és hogy egy ajándék, hogy én is megérzem a hangjából ha fáradt vagy ilyesmi.


Ha távol vagyunk egymástól sokszor küldünk egymásnak selfiet, pár emojit, zenét...és jó éjt üzeneteket.


De van hogy 1-2 nap kimarad, azt viszont látom hogy van egy 18 éves munkatársnője aki arc nélküli testfotókat rak ki instára és azt szokta lájkolgatni. Nem tudom a jó viszony miatt vagy mert arra van rá izgulva. Ettől függetlenül az én képeim vannak lementve a gallériájába és mindig dicsér hogy jól nézek ki, édes vagyok stb.



dec. 31. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

*Szerelmes belém?*


Nem. Csak újdonság vagy számára. 43 éves férfinek, akinek nincs már családja ott problémák vannak. Nem kicsi, hanem nagy. Amit rejt. Mint látható az írásodból előtted is.

dec. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

*18 éves munkatársnője aki arc nélküli testfotókat rak ki instára és azt szokta lájkolgatni.*


Meg hasonlókhoz szokott menni. Csak fizet érte. Ezt "elfelejtette" neked megemlíteni, amikor kezdett veled.

dec. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
*Ezt "elfelejtette" neked megemlíteni, amikor kezdett veled.És nem, nem fogod tudni megváltoztatni, és nem-nem fog megállni benne azért mert téged megismert.
dec. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem gondolnak bele a ferfiak, hogy a nok nyomozni szoktak, ez az egyik fele. Szexualisan, esztetikailag mas noket is vonzonak talalnak.
dec. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4

Ne hari, de a lánya is lehetne korú kolléhanők lenge fotóinak a lájkolása rettentő gáz és szánalmas.

Vén kéjenc, a kérdező is egy 20-assal fiatalabb nála.

dec. 31. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mibajotok? ingyen kúrlakkban élhet egy nagyvárosban.
dec. 31. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Addig a pontig tetszett a történet, míg ki nem derült a nagy korkülönbség. Ezután világossá vált, hogy miért ekkora odaadás. Ahogy itt írták, valami gond van a palival, ő az a tipus akinek mindig csak a nála jóval fiatalabb nők jönnek be, lásd a kolleganő sem egy negyvenes nőci, mekkora véletlen. Az meg tök naivság azt gondolni, hogy azert lájkolja a pucsítós, mellkidobós kepeit a kolleginának mert ismerősök, nem azért mert feláll neki rá. Most még nem érted, majd később fogod, hogy ő sokkal előrébb jár nálad tapasztalatban, olyan mintha te egy 5 évessel randiznál agyilag, ezek a kapcsolatok sosem az egyenlősegen fognak alapulni.
dec. 31. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szeret, ki akar használni míg meg nem un.
jan. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az anyagi biztonsággal csábítgat téged ami imponáló.
jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azert az sem jo, ha hirtelen letamadja a csajt mindenfele ajandekokkal. Megtanulhatta volna a fokozatossagot. Szerintem emogott nagyfoku ragaszkodas van vagy igy akar minel hamarabb magahoz lancolni. Viszont ez toxikusan is elsulhet

Valszeg vannak erzesei igen, de te biztos 24 eves vagy? Ennyi idosen azert ezt eszre kene venni. Ha ennyit kedveskedik te szoktad viszonozni? Mert az egyoldalusag borzasztoan fajdalmas!

jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!