Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiszeretett belőlem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszeretett belőlem a párom de azt mondta még újra belém szerethet mit tegyek ahoz hogy a szerelmét újra vissza tudjuk hozni?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra már barátként tekintett rám pedig előtte nagyon szeretett és azt mondja nem tudja hogy vagy miért mert semmit nem tettem csak elmúlt neki. Nem vesztünk össze és jó kapcsolat volt mégis elment benne. Most szünetett tartunk és próbálja össze szedni magát. Azt mondta szeretne még úgy szeretni mint régen és nem szeretne barátként tekinteni rám hogyan tudjuk vissza hozni neki?

2023. okt. 28. 09:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy. A szerelem nem szokott visszatérni.
2023. okt. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Bitorló37 ***** válasza:
2%
Szerintem sehogy. De így ez teljesen rendben van, meg egyébként is, mivel gondolom csalódott, mert nem ezt várta, jobb is, ha annyiban hagyjátok, így megmarad a béke. Nem alázzátok egymást tovább, nem kémkedtek a másik után, mintha semmi nem történt volna, a csoda úgyis csak három napig tart. Persze mindenki folytathatja a saját tevékenységét, írogathat is ha úgy látja jónak, de lehet csökkenni fog a nézettség, mert más emberbe akar a volt társ energiát fektetni, valakibe, aki valóban a támasza lehet a maradék időre. Mert azért van ilyen is, csak nem biztos, hogy Adonisszal felér. Mindenesetre a lényeg, hogy egymás útját ne keresztezzétek a jövőben.
2023. okt. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézz ki jól. De a rózsaszín köd elmúlik. Ilyenkor szoktak új és új virágra szállni, akik ezt a lángolást keresik.
2023. okt. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztalom egy hosszú kapcsolatban, hogy vannak ilyen meg olyan időszakok. Vannak nagyon szerelmes és kicsit eltávolodós időszakok. Az első eltávolodós időszak nagyon ijesztő, kétségbe ejtő.

Ilyenkor érdemes végiggondolni racionálisan, hogy mennyire tudjátok a másikkal elképzelni a jövőt. Ezen a ponton felszállt a rózsaszín köd, tisztábban látod a másikat. Át tudod gondolni, hogy el tudod-e viselni a hülyeségeit még X évtizeden keresztül. Meg egyáltalán, mennyire működtök társakként. Mennyire működtök, ha az intentív szexualitás és szenvedély kikerül a képből. Mennyire egyezik a világképetek, értékrendetek, jövőképetek, pénzügyi kultúrátok, vannak-e közös céljaitok. Ezeket most nagyon jól át lehet gondolni.

Ezzel együtt a szünetet butaságnak tartom. Maximum pár nap lehet reális, amíg külön-külön végiggondoljátok a kapcsolatotokat. De éppen most kellene nagyon összekapaszkodni, amikor valami baj van. Olyankor könnyű együtt lenni, amikor minden happy. Nézzétek meg, hogyan tudtok együttműködni krízishelyzetben.

Nem kell tenned semmi különöset, csak legyél ott, legyél jó társa a párodnak. Ne ijedj meg, ne ess kétségbe, te csak szeresd a párodat. A többi az ő döntése.

2023. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Ha nincs neki más képben, akkor van esély. Egyébként nem nagyon.
2023. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha rövid ideje vagytok együtt (1 év) akkor fellángolást érzett irántad, ami elmúlt. Amiből már szerelem nem lehet. Ha pedig hosszabb ideje ( 1 év+) akkor elmúlt a szerelem és azt se lehet visszahozni. Kétszer nem szerethetsz belé ugyanabba a személybe! Szerethet, mint embert, kedvelhet, de az nem szerelem és nem is lesz már. Nagyon rossz jel az is, hogy "szünetet" tartottok. Párkapcsolatban normális esetben nincs "szünet" egyáltalán. Úgyhogy engedd el, mert erőltett menet az egész kapcsolat.
2023. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nincs senki a képbe más nő. Látom rajta hogy mégszerethet és minden nap beszélünk szóval ilyen igazi szünet nincs. Össze van zavarodva azt mondta nagyon fàradt és nagyon sok edzése van ezert ez is bezavart neki azt mondta.
2023. okt. 28. 11:44
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de sok esélyt már nem látok. Ebbe én is beleestem már. Aztán koppantam egy nagyot mert végül tényleg talált mást, hiába nem volt képben semmi. Ez az "összezavarodtam" azt jelenti hogy nem szeret, de gyáva ahhoz hogy megmondja konkrétan. Sajnálom. De majd találsz mást aki nem keres kifogásokat.
2023. okt. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem tudna senkit szeretni most mert engem akar es irányítani akarja az érzéseit de nem tudja.Mindkettőnknek ez volt az első kapcsolata
2023. okt. 28. 12:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Az érzéseket sajnos nem lehet irányítani. Az első kapcsolat pedig csak nagyon ritkán tart örökké. Szerintem ezt el kellene engedni, később rosszabb lesz.
2023. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!